Bostik around the world

 Our main brands

“Wet room Foil System” (“VTvF” un “VTgF”)

Plēves membrānas sistēma mitru telpu hidroizolēšanai dzīvesvietās ar 4 000 000 s/m izturību pret tvaika caurlaidību. Montāžas laikā ir vajadzīgs minimāls žūšanas laiks. Kad tas pagājis, varat pāriet pie nākamā darba. Flīzēšanu var sākt pēc 12 stundām kopš plēves ieklāšanas.

Satur
“Foil Seal Cement”, “Foil Seal Grab”, “Bostik Membrane”, hidroizolējošo plēvi, hidroizolējošās sloksnes un hidroizolējošas stūra sloksnes, cauruļu uzmavas, sifona uzmavu un “Bostik” montāžas masu. Ir arī alternatīvi plēves ieklāšanas risinājumi.

“Wet room Foil System” (“VTvF-X” un “VTgF-X”)

“Bostik” hidroizolācijas sistēma “VTvF-X” un “VTgF-X” ir plēves membrānas sistēma, un to lieto kā hidroizolāciju zem grīdu un sienu flīzējama mitrās telpās dzīvesvietās un telpās ar līdzīgu noslogojumu. Hidroizolācijas sistēma “VTvF-X” un “VTgF-X” ir deformāciju amortizējoša hidroizolācijas sistēma betonam, vieglbetonam, apmetumam, špaktelētām virsmām un plākšņu konstrukcijām. Sistēmas izturība pret tvaika caurlaidību ir apm. 2 000 000 s/m.

Satur
“Foil Seal Cement”, “Foil Seal Grab”, hidroizolējošo plēvi, hidroizolējošās sloksnes hidroizolējošas stūra sloksnes, cauruļu uzmavas, sifona uzmavu un “Bostik” montāžas masu. Ir arī alternatīvi plēves ieklāšanas risinājumi.

Wet room Liquid System” (“VTV10” un “VTG10”)

Ar rullīti uzklājama sistēma mitro telpu hidroizolācijai. Sistēma sniedz izcilu aizsardzību, un tās izturība pret tvaika caurlaidību ir 1 500 000 s/m, kas ir vairāk nekā prasīts nozares noteikumos.

Satur
Mitruma izolāciju “2000K”, “Bostik Membrane”, šķiedru sloksnes, šķiedru sloksnes stūriem, cauruļu uzmavas, sifona uzmavu un “Bostik” montāžas masu.

“Wet room Liquid System 2” (“VTv3” un “VTg1”)

Ar rullīti uzklājama sistēma lieliem renovācijas projektiem un jaunbūvēm. Sistēma ir speciāli izstrādāta betona un apmetuma virsmām lielos būvprojektos. Sistēmas apstiprināšanai jāizstrādā projekts aizsardzībai pret mitrumu, t. i., aplēse, kāda pretestība pret tvaika caurlaidību konkrētajā projektā ir nepieciešama; šajā jautājumā sazinieties ar “Bostik”.

Satur
Mitruma izolāciju “6030K”, “Bostik Membrane”, šķiedru sloksnes, šķiedru sloksnes stūriem, cauruļu uzmavas, sifona uzmavu un “Bostik” montāžas masu.

Sistēmu Ceļvedis

 

  VTF (plēves membrāna) VTF-X (plēves membrāna) VT 1 & 3 (ar rullīti uzklājama) VT 10 (ar rullīti uzklājama)
Ūdensizturīga folija x      
ProClip film Pro LX   x    
Moisture barrier 2000K       x
Moisture barrier 6030     x  
Membrane x
Foil Seal Grab     
Foil Seal Cement Part A     
Foil Seal Cement Part B     
Ūdensizturīga lente     
Ūdensizturīga lente LX       
Ūdensizturīgs stūris     
Šķiedras lente    
Šķiedras stūris     
Caurules šuve 
8010 Combi 
8020 Floor & Wall 
8050 White DF 
8060 Rapid       
8070 Light LT 

Uzziniet Vairāk

Top