Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

top

Transporta ražošanas līnijas attīstās dažādos tirgos, kļūstot arvien ātrākas un prasīgākas, tāpēc ir svarīgi saprast, kā pareizais savienošanas risinājums var palīdzēt:

  • Risiniet augstas veiktspējas vajadzības
  • Atbilst ilgtspējības prasībām
  • Uzlabojiet galapatēriņa izturību
  • Palieliniet dizaina iespējas
  • Samaziniet kopējās izmaksas

Bostik piedāvā novatoriskas transporta līmes un hermētiķus no mūsu plašā ekspertu saraksta, kuri cenšas apmierināt rītdienas vajadzības šodien.

Vispārējās transporta līmes

“Bostik” inovatīvā līmju un hermētiķu līnija ir izstrādāta, lai uzlabotu ražošanu un veiktspēju kravas transportlīdzekļu, autobusu, treileru, jūras un dzelzceļa transportlīdzekļu tirgū

“Bostik” pilnā vispārējā transporta līmju un hermētiķu produktu līnija pārspēj ražotāju vajadzības. Tie piedāvā tādu izturību un uzticamību, kādu mūsu klienti ir ieraduši sagaidīt vispārējā transporta tirgū, vienlaikus samazinot ražošanas laiku, izmaksas un vides/GOS apdraudējumu.

Līmes kosmosa industrijai

Mūsu kosmiskās aviācijas interjera līmes tiek izmantotas no pasažieru un pilotu kabīnes zonas līdz pat kravas tilpnēm un nosaka veidu, kādā tiek būvētas mūsdienu lidmašīnas.

Izvirzot priekšplānā biznesu ar kosmiskās aviācijas interjera līmēšanas tehnoloģijām, mēs sasniedzam jaunas virsotnes ar mūsu atjautīgajiem risinājumiem.

Mēs specializējamies tiešā sadarbībā ar lidmašīnu ražotājiem, lai radītu unikālus un īpašus interjerus, kas tos atšķir no konkurentiem. Izmantojot mūsu pētniecības un attīstības un tehniskās zināšanas, mēs strādājam pie tādu sastāvu izstrādes, kas pazemina izmaksas un identificē un novērš neefektivitātes aspektus līmes lietošanā.

Turklāt mūsu klienti var izmantot priekšrocības, ko sniedz mūsu pasaulē pazīstamā specializācija uguns aizkaves jomā. Runājot par kosmiskās aviācijas interjera līmēm, mēs koncentrējamies uz tādu produktu izstrādi, kas aizsargā no uguns un arī nodrošina ciešu savienojumu, gādājot par augstāku drošību pasažieriem un komandai bīstamās situācijās.

Kāpēc izvēlēties Bostik vispārējām transporta līmju un hermētiķu vajadzībām?

Uzņēmumā Bostik mēs saprotam dažādas saistīšanas vajadzības, kas nepieciešamas jūsu konkrētajam pielietojumam. Tā kā mēs esam Arkema uzņēmums un mums ir pētniecības un attīstības centri visā pasaulē, mēs varam piedāvāt vietēju un pielāgotu atbalstu pasaules mērogā.

Sazinieties ar Bostik ekspertu šodien, lai jūsu transports virzītos uz priekšu.

Uzziniet vairāk par Transporta un Kosmosa industrijai līmes

Līmes kosmosa industrijai

Skatīt vairāk
Airplane_Interior_shutterstock_545220661.jpg
Airplane_Interior_shutterstock_545220661.jpg