Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top

Klijai surinkimui

„Bostik“ surinkimui skirtų klijų asortimentas – tai universalūs, nišiniai ir sudėtingos technologijos produktai. Šie produktai taikomi labai įvairiose pramonės srityse, todėl juos kuriame naudodami pažangiausius mūsų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros metodus.

Visada siekiame bendradarbiauti su gamintojais naujose ir įdomiose pramonės srityse. Jei pageidaujate informacijos apie jūsų projektams skirtus produktus, prašome kreiptis į mūsų techninės pagalbos skyrių.

Surinkimui skirtų klijų naudojimas

Jums reikia klijų medienai, elektronikai ir elektros grandinėms, biuro baldams, kalnakasybai naudojant chemines medžiagas, saulės baterijų lauko įrenginiams ar didelio masto priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto projektams – visada rasime jūsų poreikius atitinkančių „Bostik“ produktų. Surinkimui skirti mūsų produktai naudojami net gaminant avalynę.

Surinkimui skirtų „Bostik“ produktų asortimentas apima ne tik įprastus ir pasaulyje žinomus klijus, bet ir tepalus, gruntus, katalizatorius bei kitus sudėtingus cheminius junginius.

Mūsų cianakrilato tvirtinimo produktai yra itin didelio efektyvumo klijai, kurie gali būti ir žemo klampumo, jei pageidaujate itin gero įsiskverbimo į paviršių ar geresnių ertmių užpildymo savybių. Atliekant surinkimo ir taisymo darbus šie išmanieji produktai geriausi rinkoje. Jie puikiai sukimba su įvairių rūšių mediena, metalais ir plastiku, natūralia guma, nitrilo ir neopreno junginiais.

Jei klijuojate baldų apdailos detales, plastikinį ženklą ar remontuojate metalinį gamyklos įrenginį ir norite sutrumpinti kietėjimo laiką arba užtikrinti produkto surinkimo tvirtumą, jums idealiai tiks mūsų mažai ozono sluoksnį ardančių medžiagų turintis kietėjimą spartinantis produktas.

Kiti mūsų populiarūs surinkimui skirti klijų produktai naudojami montuojant dangas, laminuojant, virinant vamzdžius bei pramoniniu būdu gaminant filtrus. Jie puikiai tinka namų apyvokos reikmėms bei vandentiekio darbams.

 

Kitos surinkimui skirtų produktų taikymo sritys
  • Buitinė technika
  • Elektronika
  • Filtrų surinkimas
  • Apšvietimas
  • ŠVOK
  • Langai
  • Durys

Surinkimui skirtų klijų technologijos

Karšto lydymosi klijai

Mūsų surinkimui skirtų klijų gamoje „Bostik“ karšto lydymosi klijų technologijos yra vienos universaliausių. Nuo minkštų slėgiui jautrių produktų iki itin tvirtų polimerinių sistemų – šie ekonomiški, karščiu aktyvuojami klijai gali sutvirtinti beveik visus paviršius, kad ir kokie jie bebūtų.

Mūsų karšto lydymosi klijai gali būti tinklo, gardelės ar plėvelės formos. Jie itin populiarūs tiesiant dangas ir laminuojant paviršius. Be to, jie yra pagrindinis filtrų gamybos elementas.

Tirpiklių pagrindu pagaminti klijai

Mūsų tradiciniai tirpiklių pagrindu pagaminti skirtingų cheminių tipų klijai užtikrina tvirtą sukibimą atliekant darbus įvairiose pramonės srityse bei dirbant įvairiomis sąlygomis.

Mūsų tirpiklių pagrindu pagaminti klijai, kurie dažniausiai yra skysti, gali būti naudojami įvairiose srityse - nuo durų vidinių mechanizmų ir izoliuojančių medžiagų tvirtinimo iki vamzdžių virinimo, dangų ir laminavimo darbų bei avalynės klijavimo.

Akriliniai klijai

Nors labai stiprūs žemos emisijos akriliniai klijai itin populiarūs klojant grindis ar tiesiant kiliminę dangą, daugelis mūsų akrilo pagrindu pagamintų produktų naudojami gaminant ir klijuojant plastiką.

Šie skaidrūs vandens pagrindu pagaminti klijai yra ypač stiprūs ir tinka  beveik visoms kieto plastiko rūšims – tiek gaminant didelius ženklus bei skydus, tiek jungiant PVC vamzdžius.

Sužinokite daugiau: Klijai surinkimui

Sužinokite daugiau: Pramoniniai klijai