Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top
Transportavimo gamybos linijos vystosi visose rinkose, tačiau tampa vis greitesnės ir reiklesnės, todėl svarbu suprasti, kaip teisingas klijavimo sprendimas gali padėti:
  • Tenkinkite didelio našumo poreikius
  • Atitinka tvarumo reikalavimus
  • Pagerinkite galutinio naudojimo patvarumą
  • Padidinkite dizaino galimybes
  • Sumažinkite bendras išlaidas

„Bostik“ siūlo naujoviškus transportinius klijus ir hermetikus iš mūsų plataus masto ekspertų, kurie šiandien patenkina rytojaus poreikius, sąrašo.

Klijai transportui

„Bostik“ siūlomas inovatyvių klijų ir sandariklių asortimentas skirtas tobulinti gamybą ir didinti jos našumą sunkvežimių, autobusų, poilsinių transporto priemonių, jūrų ir geležinkelių pramonės srityse.

Visas „Bostik“ klijų ir sandariklių asortimentas skirtas transportui pranoksta gamintojų poreikius. Šie produktai patvarūs ir patikimi, todėl atitinka klientų lūkesčius transporto rinkoje. Naudojant šiuos produktus trumpėja gamybos laikas, mažėja sąnaudos bei poveikis aplinkai, mažėja su lakiaisiais organiniais junginiais susijusių problemų.

Klijai aviacijos pramonei

Nuo mūsų orlaivių vidaus įrengimui skirtų klijų priklauso šiuolaikinių lėktuvų gamybos būdai, nes šie klijai naudojami ir keleivių salone, ir pilotų kabinoje, ir krovinių skyriuje.

Mūsų įmonė kuria pažangiausias orlaivių vidaus įrengimui skirtų klijų technologijas, todėl taikydami išmanius sprendimus pasiekiame naujų aukštumų.

Mūsų specializacija – tiesiogiai dirbant su lėktuvų gamintojais kurti unikalius ir ypatingus, padedančius išsiskirti iš konkurentų, orlaivių interjerus. Pasitelkdami solidžias mūsų MTTP bei technines žinias, kuriame specialius sąnaudas mažinančius produktus, padedančius nustatyti klijų naudojimo trūkumus ir juos eliminuoti.

Dar vienas privalumas mūsų klientams - visame pasaulyje žinoma mūsų specializacija nedegiųjų medžiagų srityje. Kurdami orlaivių vidaus įrengimui skirtus klijus pagrindinį dėmesį skiriame ugniai atspariems produktams kartu užtikrinantiems tvirtą sukibimą. Šitaip didiname keleivių ir įgulos saugumą pavojingose situacijose.

Kodėl verta rinktis „Bostik“, jei reikia bendrų transporto klijų ir hermetikų poreikių?

„Bostik“ suprantame įvairius klijavimo poreikius, kurių reikalauja jūsų konkretus pritaikymas. Kadangi esame „Arkema“ įmonė ir turime tyrimų ir plėtros centrus visame pasaulyje, galime pasiūlyti vietinį ir individualų palaikymą pasauliniu mastu.

Šiandien susisiekite su „Bostik“ ekspertu, kad jūsų transportas judėtų į priekį.

Sužinokite daugiau: Klijai Transportui ir Aviacijos pramonei