Bostik na świecie

Bostik na całym świecie

Inteligentne kleje do produkcji przemysłowej

KLEJE PRZEMYSŁOWE

Kleje przemysłowe

Oferowane przez nas systemy klejące stosowane są przy produkcji oraz montażu komponentów w najróżnorodniejszych sektorach przemysłu.

Od transportu i montażu, po etykietowanie i pakowanie żywności, współpracujemy z największymi światowymi producentami, aby opracować innowacyjne, inteligentniejsze kleje. 

Ekspertyza Bostik wykracza poza opracowywanie wysoko wydajnych, uniwersalnych klejów, sprawiając że dzięki naszym technologiom produkty naszych klientów są lżejsze, bezpieczniejsze i trwalsze. Przyczyniamy się również do usprawnienia procesów produkcyjnych, proponując rozwiązania optymalizujące koszty i czas pracy, podnosząc wydajność i konkurencyjność działalności, przy jednoczesnym poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Wybierz swój rynek

Nasze szerokie doświadczenie na rynku klejów sprawia, że doskonale rozumiemy specyficzne wyzwania Twojego branży. Dowiedz się więcej o naszych rynkach przemysłowych:

  • Kleje dla przemysłu lotniczego: Nasze ognioodporne kleje przeznaczone do wnętrz samolotów to indywidualnie opracowane formuły, wyróżniające nas na tle konkurencji, specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić większe bezpieczeństwo pasażerom oraz poprawić produktywność.
  • Kleje montażowy: Od płytek z obwodami drukowanymi po elektrownie, odkryj nasz szeroki wachlarz zastosowań klejów do montażu, dzięki którym klejone produkty stają się solidniejsze oraz bardziej innowacyjne.
  • Kleje Automotive: Przeczytaj o naszych nagrodzonych produktach do klejenia wewnętrznych i zewnętrznych elementów motoryzacyjnych, spełniających współczesne, nieustannie rosnące wymagania związane z eksploatacją i estetyką.
  • Kleje do komponentów budowlanych i materiałów pogodoodpornych: Nasze uznane na rynku kleje i uszczelniacze stosowane w sektorze budowlanym oraz na rynku uszczelniaczy pogodoodpornych zostały zaprojektowane tak, aby w globalny sposób ulepszyć realizację projektów budowlanych, zapewniając przy tym wysoką odporność na najsurowsze warunki atmosferyczne.
  • Kleje dla przemysłu transportowego: Oferujemy wiodące na rynku rozwiązania dla przemysłu stoczniowego, producentów pojazdów szynowych, samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów rekreacyjnych i specjalnych poprawiające ogólną jakość oraz wydajność w tych sektorach.
  • Kleje do opakowań: Nasze kleje do opakowań zostały opracowane, aby spełnić oczekiwania w szerokim zakresie zastosowań, obejmujących klejenie sztywnych oraz wielofunkcyjnych, elastycznych opakowań.
  • Kleje do taśm i etykiet: Dowiedz się o naszych estetycznych, trwałych i uniwersalnych rozwiązaniach klejących dla dostawców taśm samoprzylepnych, a także naszej szerokiej linii klejów do etykiet o szerokim zastosowaniu.

 

Nasze rozwiązania jako wartość dodana

Współpraca naszej firmy z różnymi producentami ma na celu opracowanie indywidualnych rozwiązań klejących oraz zwiększenie wydajności produkcji i kontroli  kosztów. 

Wydajność produkcji

Osiągaj korzyści poprzez oszczędność czasu, materiałów i energii.  Rozwiązania  „jednosystemowe” opracowane przez Bostik pozwalają zminimalizować obróbkę wstępną oraz wyeliminować zbędne etapy produkcji. 

Doradztwo techniczne i technologiczne

Skorzystaj ze specjalistycznych porad ekipy technicznej Bostik. Na każdym etapie realizacji projektu nasi inżynierowie współpracują bezpośrednio z klientami, aby zwiększyć ich efektywność operacyjną oraz zredukować czas i koszt produkcji. 

Zrównoważony rozwój

Postaw na klejenie przyjazne środowisku. W Bostik dokładamy wszelkich starań, aby oferować trwałe i zrównoważone rozwiązania w zakresie klejenia, bez użycia lotnych związków organicznych (LZO) oraz izocyjanianów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Kleje przemysłowy

Kleje do artykułów higienicznych jednorazowego użytku

ODKRYJ
baby-care-teaser-400x300.png
baby-care-teaser-400x300.png

Uszczelniacze dla Przemysłu Transportowego

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
transportation-sealants-400x300.png
transportation-sealants-400x300.png