Marki na świecie

Bostik na świecie

Bostik around the world

top

Bostik projektuje szybkie, wydajne i godne zaufania rozwiązania montażowe stosowane przez światowych producentów wymagających technologii klejenia, które są w stanie sprostać unikalnym warunkom każdego regionu. 

Dzięki pełnemu zakresowi i silnej wiedzy technicznej dostarczamy rozwiązania dla wszystkich zastosowań w transporcie i przemyśle lotniczym, od projektowania po konserwację "przy jednoczesnym rozwoju i produkcji". (Rozwiązanie "szyte na miarę"). 

Bostik oferuje szeroki zakres technologii dostosowanych do wielu zastosowań w transporcie drogowym i masowym, morskim, rekreacyjnym oraz w pojazdach specjalnych i przestrzeni kosmicznej, mając na uwadze zapotrzebowanie producentów na bezpieczniejsze, lżejsze i bardziej zrównoważone rozwiązania. 

Kleje dla Przemysłu Transportowego

Innowacyjna linia klejów i uszczelniaczy firmy Bostik ma na celu poprawę produkcji i wydajności na rynku samochodów ciężarowych i przyczep, morskim i kolejowym

Pełna linia produktów Bostik w zakresie klejów i uszczelniaczy dla transportu ogólnego przewyższa potrzeby producentów. Oferują one trwałość i niezawodność, której nasi klienci spodziewają się na rynkach transportu ogólnego, przy jednoczesnym skróceniu czasu produkcji, obniżeniu kosztów i uwzględnieniu kwestii związanych z ochroną środowiska naturalnego/VOC. 

Kleje dla Przemysłu Lotniczego

Systemy klejów Bostik Aerospace są skonstruowane pod kątem wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa. Nasze kleje spełniają wymagania producentów z branży lotniczej i astronautycznej w zakresie elastyczności, sztywności skręcającej, odporności na temperaturę i środowisko, przyczepności do różnych materiałów i minimalnego przygotowania powierzchni. Bostik jest znany na całym świecie w branży lotniczej i kosmicznej z naszych klejów ognioodpornych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby napędzać innowacje w technologii klejenia, jednocześnie spełniając coraz bardziej wymagające wymagania FST (flame, smoke, toxicity) stawiane przez przemysł. Kleje Bostik umożliwiają producentom samolotów osiąganie nowych poziomów w zakresie wytrzymałości, bezpieczeństwa i niezawodności. 

Odkryj Bostik Academy

Bostik ACADEMY to starannie opracowane centrum wiedzy dedykowane dla profesjonalistów na rynku budowlanym.

W Bostik ACADEMY otrzymasz indywidualnie dostosowany program szkoleniowy - idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół techniczny przedstawi portfolio naszych produktów, najlepsze metody aplikacji i najważniejsze zalecenia branżowe. Ponadto jesteśmy również w stanie zaoferować spersonalizowane szkolenia dedykowane.

Po prostu daj nam znać!

ODWIEDŹ AKADEMIĘ BOSTIK!

Dowiedz się więcej Kleje Transportowy i Lotniczy