Ana Markalar

Dünya Çapında Bostik

Dünya Çapında Bostik

top

Bostik’in ürün montajı yapıştırıcıları serisi, en gerekli, çok yönlü ve komplike teknolojik olanaklarımızın bazılarını kapsamaktadır. Bu çözümlerin kapsadığı sanayilerin çeşitliliği nedeniyle, montaj yapıştırıcıları en sofistike araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürekli olarak uyguladığımız bir alandır.

Güneş panellerinin montajından devre kartı bileşenlerinin bir araya getirilmesine kadar, montaj yapıştırıcısı teknolojilerimiz olağanüstü çeşitlilikte çalışma ortamında kullanılmaktadır.

Her zaman heyecan verici yeni endüstri sahalarında üreticilerle işbirliği yapma arayışındayız. Bir ürün formülasyonu hakkında bize danışmak isterseniz, lütfen teknik destek ekibimizle irtibata geçin.

Montaj yapıştırıcısı uygulamaları

İster ahşap işleme, ofis eşyaları, kimyasal madencilik, güneş paneli kurulumları, elektronik ve devre sistemleri, ister büyük ölçekli Bakım, Onarım ve Tadilata (MRO) ihtiyacınız olsun, Bostik’te sizin için bir çözümümüz var. Montaj ürünlerimizin potansiyel uygulamaları ayakkabıcılık dünyasına kadar uzanmıştır.

Bostik’in montaj yapıştırıcısı serisi dünyaca ünlü yapıştırıcılarımızın yanı sıra, yağlar, bazlar, akseleratörler ve diğer sofistike kimyasal bileşikleri de içerir.

Siyanoakrilat yapıştırma çözümlerimiz, özellikle iyi yüzey nüfuzu ya da daha gelişmiş boşluk doldurma özelliklerine ihtiyacınız olduğu durumlar için düşük viskozitelerde de mevcut olan, olağanüstü yüksek performanslı yapıştırıcılardır. Çeşitli ahşap, metal ve plastiklere olduğu kadar doğal kauçuk, nitril ve neopren substratlara mükemmel yapışma sunan bu akıllı ürünler, pazarın önde gelen montaj ve tamirat yardımcılarıdır.

Kürlenme süresini azaltma ya da ürün montajınızın dayanıklılığını artırma ihtiyacınız olduğunda, ister mobilya döşemesi yapıştırıyor, ister plastik bir tabela monte ediyor ya da fabrika ölçekli metal aparat tamir ediyor olun,  düşük-ODC’li akseleratörlerimiz sizin için idealdir. 

Montaj yapıştırıcıları serimizin diğer popüler ürünleri arasında kaplama, laminasyon, boru kaynağı ve tesisat kullanımı için ideal olan filtre endüstrisi uygulamaları vardır. 

Diğer montaj uygulamaları

  • Beyaz eşya
  • Elektronik
  • Filtre montajı
  • Aydınlatma
  • HVAC
  • Pencereler
  • Kapılar

Montaj yapıştırıcısı uygulamaları

Hot melt yapıştırıcılar

Bostik hot melt teknolojileri, montaj yapıştırıcısı serimizin en çok yönlü ürünleri arasında yer almaktadır. Yumuşak, basınca duyarlı formüllerden yüksek dayanımlı polimer sistemlere kadar, bu ekonomik ve ısıyla etkinleşen yapıştırıcılar hangi son kullanım için ihtiyacınız olursa olsun her substrata mükemmeliyetle yapışabilmektedir.

Web, file ve film olarak tedarik edilebilen hot melt’lerimiz özellikle kaplama ve laminasyon uygulamalarında popüler olmakla beraber, filtre endüstrisinde de temel ihtiyaç ürünü olarak kullanılmaktadır.

Solvent bazlı yapıştırıcılar

Geleneksel solvent bazlı yapıştırıcılarımız bir çok endüstri sektöründe ve farklı çalışma ortamlarında kullanılan, çeşitli kimyasal madde türlerini kapsayan kuvvetli yapıştırıcılar sunar.

Akrilik yapıştırıcılar

Akrilik yapıştırıcılarımızın yüksek dayanımı ve düşük emisyonu, bu ürünleri bir çok yer ve halı çözümleri için kurtarıcı ürün yaparken, akrilik bazlı bileşiklerimizin bir çoğu plastik üretimi ve yapıştırma süreçlerinde kullanılmaktadır.

İster büyük tabelalar ya da panolar üretiyor, ister PVC boruları birleştiriyor olun, bu berrak, su bazlı ürünler ekstra kuvvetlidir ve neredeyse her tip sert plastikle beraber kullanılabilir.

Daha fazla bilgi Montaj Çözümleri

Daha fazla bilgi Endüstriyel Yapıştırıcılar

Taşımacılık ve Havacılık Yapıştırıcıları

Daha fazla bilgi
Airplane_Interior_iStock-510977005.jpg
Airplane_Interior_iStock-510977005.jpg