Ana Markalar

Dünya Çapında Bostik

Dünya Çapında Bostik

top

Yapıştırıcı dünyasının önderlerinden olarak, cesaret ve yeniliği bir araya getirerek tüm dünyada robotlu otomotiv montaj hatlarında kullanılan akıllı yapıştırma çözümleri yaratıyoruz.

Tavan döşemesi yapıştırıcısı, panel yapıştırıcısı, iç trim yapıştırıcıları, titreşim azaltıcı ürünler, cam yapıştırma ürünlerini kapsayan otomotiv ürünlerimiz ürün performansını artırmayı ve operasyonel etkinliği yükseltmeyi amaçlayarak tasarlanmıştır.

Teknik ekibimiz hem araç içi hem de dış uygulamada tam olarak ihtiyaç duyduğunuz çözümü size sunmak için daima yanınızda yer alır – aradığınız ister parça başı maliyeti düşürmek ister uçucu organik bileşikleri azaltmak olsun.

Akıllı yenilikler

Akıllı yapıştırıcılarımız otomotiv montajının geleceğini belirlemektedir. İzosiyanatsız, modifiye silan polimer teknolojisi (SMP) ve hot melt basınca duyarlı yapıştırıcı gibi yenilikçi ve benzersiz formüllerimiz otomotiv üreticilerinin araç üretimi yöntemlerinde devrim niteliğinde değişimler yapmaktadır.

Üstelik, ses sönümlendirme yeniliklerinden sünme deneyi performanslarındaki gelişimlere kadar, Bostik’in keşfedilmeyi bekleyen birçok akıllı ürünü var.

 

Otomotiv ürünlerinin uygulanması

  • Panel yapıştırıcıları

  • Tavan döşemesi yapıştırıcıları

  • Zemin ürünleri

  • Döşeme ve Halı ürünleri

Dış uygulamalar

  • Dış trim ürünleri
  • Otomotiv Kapı/Kaput Güçlendirme Ürünleri
  • Cam yapıştırma ürünleri

Daha fazla bilgi Otomotiv Ürüleri

Bostik'in uzmanlığı, kademe tedarikçiler, OEM'ler ve satış sonrası için önemli otomotiv uygulamalarına kadar uzanır.

Daha fazla bilgi Endüstriyel Yapıştırıcılar

Taşımacılık ve Havacılık Yapıştırıcıları

Daha fazla bilgi
Airplane_Interior_iStock-510977005.jpg
Airplane_Interior_iStock-510977005.jpg