Dünya Çapında Bostik

Ana Markalar

Yapı ve Cephe uygulama alanı

Bu uygulama alanında yapı-inşaatı, genleşen ve hareketli derzler için standardı yüksek kaliteli sızdırmazlık ürünleri sunuyoruz. Bu ürün gamındaki tüm ürünler, davranış ve uygulama bakımından şeffaf ve anlaşılır bir tutum içinde CE işaretine sahiptir. Ayrıca tüm ürünler Fransız A+ VOC belgelerine sahiptir ve ayrıca bazılarının EMICODE ve Fin M1 belgeleri de bulunmaktadır. Yapı ve Cephe portfoyü, optimum UV dayanımı için yüksek kaliteli silikon sızdırmazlık ürünlerinden hibritlere ve poliüretanlara kadar çok çeşitli teknolojilerden oluşmaktadır. 

Daha fazla bilgi için, düzgün ve dayanıklı bir derzin nasıl hesaplanması gerektiğinin yanı sıra belgelendirme çeşitlerini açıkladığımız Yapı ve Cephe broşürü geliştirdik. Teknik temsilcilerimiz teknik sorular ve ürün tavsiyeleri için her zaman hizmetinizdedir.  

Destek ve Açıklama

Tüm bu ürünlerin özellikleri ve performansı yapı ve cephe alanının uzmanları ile yakın bir işbirliği içinde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Bunun amacı inşaatçının yüksek kaliteli bir ürünü en iyi sonuçları alacak şekilde en rahat yoldan uygulayabilmesidir.

İnşaat derzleri sızdırmazlık ve yapıştırıcı çözümlerinizin bakımı, kurulumu veya satın alınması hakkında bir desteğe gerek duymanız halinde, bilgiye dayalı, mesleki danışmanlık almak için ​profesiyonel danışmanlık için teknik ekibimiz ile iletişim kurunuz. 

 

ÜRÜNLER

CONSTRUCTION.jpg
CONSTRUCTION.jpg
CONSTRUCTION
  • Product

Bostik Construction, oxime esaslı, içte ve dışta çok amaçlı kullanım için uygun, nötral karakterde bir silikondur.

p795.jpeg
p795.jpeg
P795
  • Product

Bostik P795 SEAL’N’FLEX PREMIUM, Yeni Nesil tek bileşenli kullanıcı dostu düşük MDI’lı hızlı kürlenen yüksek performanslı ve dayanıklı poliüretan ...

WEATHERSEAL.jpg
WEATHERSEAL.jpg
WEATHERSEAL
  • Product

Bostik WeatherSeal, alkoksi esaslı, içte ve dışta, özellikle dış cephelerin sızdırmazlık işleri için formülize edilmiş çok amaçlı kullanıma uygun, ...

Daha Fazla Bilgi

Top