Ana Markalar

Dünya Çapında Bostik

Dünya Çapında Bostik

top

Yapıştırıcı uygulama alanları

Bu uygulama alanları için ürün gamı bakımından yalınlık ve zaman tasarrufu temel ilkelerdir. Ürünlerimiz, anında yapışma veya çabuk kuruma gibi özgün yüksek kaliteli yenilikçi çözümler ile tamamen transparan çözümlere ve son derece kuvvetli ürünlere kadar geniş çeştliliğe sahiptir. Ürünlerin büyük bir çoğunluğu Fransız A+ VOC belgelerine sahiptir ve ayrıca bazılarının EMICODE ve Fin M1 belgeleri de bulunmaktadır. 

Bostik ayrıca EIFS/ETIC projeleri için ve yüksek basınçlı lamine cephe panel yapıştırma ve yalıtım paneli yapıştırma için de özel konsept ürün sistemleri sunmaktadır. Özel yüksek kaliteli ve tamamen belgelendirilmiş ürünler. Bu ürünler Bostik’in ‘Panel’ uygulama alanında bulunabilir. 

Süpürgeliklerden ve dekoratif duvar panellerinden halı ve basamak ön kenarlarına kadar yapıştırıcı ürünlerinin potansiyel kullanımları hemen hemen sonsuzdur. Özgün formülasyonlarımız mükemmel yapışma ve ilk tutunmasını sağlayarak çivilere ve vidalara gerek duyulmasını ortadan kaldırır.  

Destek ve Açıklama

Yapıştırıcı uygulama alanları için, sınırsız gibi görünen türden nesneleri ve alt yüzeyleri yapıştırmak üzere sizin için bir yapıştırıcı ürün gamı oluşturduk ve ürünlerimizin bazıları bu olağanüstü yapışmayı su altında veya olumsuz hava koşullarında koruyabilmektedir. Ayrıca, geçirgen olmayan ve gözeneksiz alt yüzeyleri birbirine yapıştırabilen ürünler tasarlanmıştır. 

Cam, plastik, metal, beton,  sıva, taş veya ahşap esaslı zeminlerde çalışıyor olmanıza bakılmaksızın, çözümlerimiz daha iyi yapışma ve boşluk doldurmayı garanti etmektedir. 

Tüm bu yapıştırıcı ürünlerin ürün özellikleri ve performansı bu alanın uzmanları ile yakın bir işbirliği içinde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Bunun amacı yüksek kaliteli bir ürünü en iyi sonuçları alacak şekilde en rahat yoldan uygulayabilmenizdir. 

ÜRÜNLER

A785-HIGH-GRIP-DECO.jpg
A785-HIGH-GRIP-DECO.jpg
A785
  • Product

Bostik A785 HIGH GRIP DECO, iç mekân kullanımına yönelik dekoratif ve yalıtıma yönelik levhalar için anında tutunma sağlayan akrilik dispersiyon ...

H550-SEAL-N-BOND-ALL-IN-ONE.jpg
H550-SEAL-N-BOND-ALL-IN-ONE.jpg
H550
  • Product

Bostik H550 SEAL’N’BOND ALL-IN-ONE yüksek kalitede profesyonel, hibrit esaslı hepsi bir arada mastik ve yüksek mukavemetli yapıştırıcıdır. Bostik ...