Ana Markalar

Dünya Çapında Bostik

Dünya Çapında Bostik

Top

Isı yalıtımlı cam endüstrisinin standartlarının ötesinde

Bostik 35 yılı aşkın kalite ve güvenilirlik performansıyla Isı Yalıtımlı Cam endüstrisinin en uzun ömürlü kuruluşlarındandır. Akıllı çözümlerimiz ABD/Kanada standardı ASTM E2190 ve Avrupa standardı EN 1279’un 2., 3., 4. ve 6. Kısımlarına tümüyle uygundur ve Cekal sertifikasına sahiptir.

Isı Yalıtımlı Cam Uygulamaları

Bostik 5000 ikincil mastik

Bostik 5000 piyasa lideri birinci sınıf bir hot melt butil mastiktir. Hot melt teknolojisi ve ısı yalıtımlı cam imalatında 35 yılı aşkın bir tecrübeye dayanarak geliştirilmiştir.

Robotlu, yarı otomatik ve elle çalışan hatlara uygundur ve tüm ara sistemlerde tek sızdırmazlık malzemesi olarak kullanılabilir. Bostik 5000 mükemmel nem direnci, gaz geçirgenliği ve esneklik sunar, düşük ya da yüksek sıcaklıkta çökme veya gerilme olmadan yüksek performans sağlar. En zorlu sarsımlı yükleme testlerinde mükemmel tutunma ve devamlılık sonuçları vermiştir.

Bostik 2000 Polyisobutylene Birincil mastik

Bostik 2000, piyasanın önde gelen birincil cam izolasyonu mastiklerindendir.
Cama ve araboşluk ünitesine mükemmel biçimde tutunur, çok düşük nem buhar aktarım hızı ve gaz geçirgenliği sunar.

Bostik Butil teknolojisi

Bostik’in butil teknolojisi düşük MVTR’si (nem buhar aktarım hızı) sayesinde en zorlu koşullarda dahi nem ve gaz bariyeri olarak üstün performans sunar. Rakip firmaların ürünlerine göre yaklaşık %50 daha düşük MVTR sağlar. Kalite güvencesi için ISO 9001’e uygun olarak üretilen Bostik butil mastik, Isı Yalıtımlı Cam için akıllı çözümdür.

Daha Fazla Bilgi