Ana Markalar

Dünya Çapında Bostik

Dünya Çapında Bostik

top

Nakliye üretim hatları, gittikçe daha hızlı tempolu ve talepkar hale gelirken pazarlar arasında gelişiyor, bu nedenle doğru birleştirme çözümünün aşağıdakilere nasıl yardımcı olabileceğini anlamak önemlidir:

  • Yüksek performanslı ihtiyaçları karşılayın
  • Sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılayın
  • Son kullanım dayanıklılığını artırın
  • Tasarım fırsatlarını artırın
  • Genel maliyetleri azaltın

Bostik, yarının ihtiyaçlarını bugün karşılamaya çalışan kapsamlı uzman listemizden yenilikçi nakliye yapıştırıcıları ve sızdırmazlık malzemeleri sunar.

Genel Taşımacılık Yapıştırıcıları

Bostik’in yenilikçi yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri, kamyon ve treyler, denizcilik ve demiryolu pazarlarında üretimi ve performansı iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Bostik’in eksiksiz genel nakliye yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri yelpazesi, üreticilerin ihtiyaçlarını aşmaktadır. Müşterilerimizin genel nakliye pazarlarında beklediği dayanıklılığı ve güvenilirliği sunarken, üretim sürelerini, maliyetleri ve çevresel / VOC endişelerini azaltırlar.

Havacılık Yapıştırıcıları

Bostik'in Aerospace yapıştırıcı sistemleri güç, dayanıklılık ve güvenlik için tasarlanmıştır. Yapıştırıcılarımız, havacılık ve uzay endüstrisi üreticilerinin esneklik, burulma sertliği, sıcaklık ve çevre direnci, farklı malzemelere yapışma ve minimum yüzey hazırlığı taleplerini karşılar.

Bostik, alev geciktirici yapıştırıcılarımızla havacılıkta dünyaca ünlüdür. Giderek artan FST (alev, duman ve toksisite) gereksinimlerini karşılarken, yapıştırma teknolojisinde yeniliği teşvik etmek için müşterilerimizle ortaklık yapıyoruz. Bostik yapıştırıcıları, uçak üreticilerinin güç, güvenlik ve güvenilirlikte yeni zirvelere ulaşmasını sağlar.

Daha fazla bilgi Taşımacılık ve Havacılık Yapıştırıcılar

Havacılık Yapıştırıcıları

Daha fazla bilgi
Airplane_Interior_shutterstock_545220661.jpg
Airplane_Interior_shutterstock_545220661.jpg

Genel Taşımacılık Yapıştırıcıları

Daha fazla bilgi
Automotive_Sealant_640x480.jpg
Automotive_Sealant_640x480.jpg