Bostik around the world

 Our main brands

Ehitussektor & Tarbijad

Tihendus- & Liitmistooted

Nutikad professionaalsed lahendused ning süsteemid, mille abil teha tihendamist või liitmist hõlmavaid sise- ja välistöid säästlikult ning efektiivselt.

Konstruktsiooni ja fassaaditööde tooted

Üldotstarbelised tooted

Viimistlus- ja maalritööd

Fiksaatorliimid

Energiatõhusus ja hermeetilisus

Seinapaneelide ja isolatsiooniplaatide liimid

Ehitusvahud

Passiivse tulekaitse tooted

Aed

Katusepaigalduse tooted

Klaasimishermeetikud

Tooted märgruumidesse

Seinad & Põrandad

Meie ehitusvaldkonnale mõeldud lahendusi on kasutatud maailmakuulsate hoonete, monumentide jt ehitiste renoveerimisel. Meil on sobivad tooted ettevalmistus-, liitmis-, isolatsiooni- ja kaitsmistöödeks ning ka kõige äärmuslikematesse tingimustesse.

Seinaliimid

Plaatimine ja müürimine

Seina ettevalmistamine

Põranda ettevalmistamine

Plaatimine ja müürimine

Pehmed põrandad

Puitpõrandad

Tarbijad & Asjaarmastajad

Kliendid tunnevad ja usaldavad meie tooteid ning kasutavad neid kõikmõeldavateks töödeks, kuna meil on tootevalikus rohkem kui 2000 tarbijatele mõeldud toodet, mida müüakse 120 riigis üle maailma. Nende hulgas on fiksaatorliimid, põrandaliimid, hermeetikud, puiduliimid ja täitevahud ning samuti tuletõkke ja hüdroisolatsiooni liimid.

Täielik tihendus- ja liitmistoodete valik

Täielik seina- ja põrandatoodete valik

Mida täiustab asjaarmastajatele mõeldud toodete valik

 

Tööstusliimid

Kestvuskaubad

Meie liimisüsteeme kasutatakse mitmesugustes tööstusharudes igasuguste komponentide tootmisel ja monteerimisel. Alates transporditööstusest ja montaažitehastest kuni ehituskomponentide ja puittoodete valmistajateni – teeme koostööd erinevate suurtootjatega üle maailma, et oma nutikaid liime aina edasi arendada.

Kosmose- ja lennukitööstus

Autotööstus jm transporditööstus

Kodumasinad

Ehituskomponendid ja puittooted

Montaažitehased

 

 

Täiustatud Pakendid

Meie uuenduslikke liimilahendusi kasutatakse kaasaegsete pakendite, kleeplintide ja etikettide juures. Tugeva koostöö arendamisel seadmetootjate ja teiste väärtusahelas osalevate tarnijatega on meie eesmärk pakkuda raha- ja ajakulu vähendavaid lahendusi, mis optimeerivad tootmisprotsessi ning suurendavad ettevõtte säästlikkust, tootmistõhusust ja konkurentsivõimet.

Paindlikud pakendid

Paberist, papist ja lõpptarbijatele suunatud pakendid

Kleeplindid ja etiketid

 

Ühekordsed Hügieenitarbed

Juba peaaegu viis aastakümmet on Bostik olnud eestvedavaks jõuks ühekordsetes hügieenitarvetes kasutatavate nutikate liimide vallas. Alates maailma esimesest elastsest kinnitusliimist mähkmete jaoks kuni esimeste venivate liimide ja esimese suure nakketugevusega elastse polüolefiinist kinnitusliimini – meie uuendused on aidanud ühekordsete hügieenitarvete tööstusel oma tooteid aina paremaks muuta üle kogu maailma.

Beebihooldustooted

Naiste hügieenitooted

Täiskasvanute uriinipidamatuse tooted

 

Top