Všechny webové stránky

Připojte se k nám 

Zaměstnáváme juniory, experty a zkušené lidi z různých prostředí. Nabízíme mnoho pracovních příležitostí po celém světě. 
Připojit se ke společnosti Bostik znamená být součástí skupiny Arkema, hráče na trhu speciálními materiály nabízející inovativní a udržitelná řešení 

PROČ vybrat NÁS Přihlaste se na webu Arkema

 

Naše profese 

Bez ohledu na vaše vzdělání, úroveň zkušeností a hloubku odborných znalostí máme roli, která je pro Vás jako stvořená! 
Skupina sdružuje více než 200 profesí rozdělených do čtyř hlavních oblastí: průmysl, výzkum a vývoj, obchod a podpůrné funkce. 

Objevte skupinové profese 

 

Vztahy s absolventy 

K budování mostů s budoucími absolventy spojuje Bostik své síly se společností Arkema a vytváří kvalitní vazby se školami a univerzitami po celém světě. 

Zjistěte více o vztazích s budoucími absolventy 

 

Naše personální politika 

Skupina Arkema sází na týmy s vysokou úrovní technické způsobilosti, profesionality a výkonnosti. Protože týmy jsou pro její úspěch zásadní, Arkema neustále investuje do rozvoje svých talentů. 

objevte naši politiku 

Náš náborový proces 

Podívejte se na náš náborový proces a zjistěte, co to znamená být úspěšným kandidátem ve společnosti Arkema. 

Objevte více 

Ženy @ Bostik 

Ve společnosti Bostik a Arkema si ceníme talentu v každém tvaru a podobě. Věříme, že rozmanitost a začlenění jsou klíčem k dosažení bohatších a chytřejších řešení v každé oblasti. Prosazujeme všechny druhy vědců a profesionálů tím, že máme adekvátní podporu pro zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, mentorské programy pro podporu rozmanitých talentů a pracovní kulturu, která je inkluzivní a vstřícná. 

Top