Všechny webové stránky

Výkon, zplnomocnění, solidarita, jednoduchost, začlenění 

Všichni zaměstnanci Bostik a Arkema, vedeni našimi pěti základními hodnotami, sdílejí společnou vizi světa. Ať už se jedná o vytváření řešení, která jsou jednoduchá a efektivní, demonstrování odpovědnosti při vedení našeho podnikání nebo projevování solidarity s komunitami, ve kterých působíme, tyto hodnoty řídí naše každodenní jednání. 


7 000 lidí, kteří tvoří Bostik, se vyznačuje dynamikou, kreativitou a nasazením. Díky naší rozmanitosti, týmovému duchu, který nás charakterizuje, a naší touze vždy překonat sami sebe, vytváříme kulturu, ve které si každý najde místo, které mu skutečně vyhovuje a plně přispívá k našim společným cílům. 


SEZNAMTE SE S NAŠIMI TÝMY 

Více než 130 let oddanosti inovacím 

Naše vysoce výkonná a inovativní řešení lepidel jsou navržena tak, aby zlepšovala životy lidí a čelila výzvám zítřka. Naší ambicí je učinit vše, co je sestaveno, postaveno nebo zkonstruováno, chytřejším a přizpůsobivějším silám, které utvářejí náš každodenní život. Díky našim odborným znalostem ve specializované vědě o materiálech v kombinaci s naší průmyslovou DNA již více než 130 let nabízíme našim zákazníkům řešení na míru, která jsou vysoce inovativní a mají krátkou dobu uvedení na trh. 
 
Objevte naše inovační příběhy 

Segment adhezivních řešení společnosti Arkema 

Bostik je segmentem adhezivních řešení společnosti Arkema, hráče na speciální materiály strukturované kolem 3 růstových platforem se silnými synergiemi: Advanced Materials, Coating Solutions a Adhesives Solutions. 
 
Společnost Arkema, která staví na své jedinečné sadě odborných znalostí v oblasti materiálové vědy, navrhuje materiály, aby reagovala na stále rostoucí poptávku po inovativních a udržitelných materiálech, která je poháněna výzvami nových energií, nových technologií a vyčerpáváním zdrojů, mobilitou a rostoucí urbanizací. 
 
Zjistěte více o naší mateřské společnosti Arkema 

Top