Kõik veebisaidid

Kasutusalad

Bostik pakub liime erinevate pehmete põrandakatete paigaldamiseks (sh vinüülparkett, tavaline vinüülpõrandakate, vaipkate, kummist põrandakate või linoleum) levinud alusmaterjalide külge. Meie tootevalik on aina kasvav, sest turule jõuab aina rohkem uusi põrandakatteid. Sellele nõudluse täitmiseks pakume liime, mis vastavad tänapäevase põrandaspetsialisti nõudmistele ning sobivad igasuguste alusmaterjalide külge kinnitamiseks. 
 

Vinüülparkett ja tavalise vinüülpõrandakatte liimid

Meie vinüülpõranda liimide valik on aina täienev, sest turule jõuab aina uusi PVC-põrandakatteid. 

Sellele nõudluse täitmiseks pakume laia valikut vinüülpõrandakatte liime, mis vastavad moodsa põrandaspetsialisti nõudmistele ning sobivad igasuguste alusmaterjalide külge kinnitamiseks.

Meil on olemas ka lahustivabad vinüülpõrandakatte liimid, mis sobivad eriti nõudlikesse keskkondadesse, kus on väga suur käidavus, ratastel masinad või äärmuslikud keskkonnatingimused. Meie nutikad liimid sobivad ideaalselt nii rullide kui ka plaatidena vinüülpõrandakatete paigaldamiseks.

Põrandakatte loomulike erinevuste ning õhutemperatuuri ja -niiskuse muutumise tõttu tuleb põrandakatted kinnitada alusmaterjali külge tervenisti. See paigaldusmeetod aitab vältida põrandakatte igasugust liikumist ning tagab, et põrandakatte näitajad vastavad projekteeritule ning see kestab kaua. 

Meie vinüüliliime iseloomustab suur algne nakketugevus ja kõrge vastupidavus plastifikaatori migreerumisele ning need on hõlpsalt kammiga pealekantavad. 

Vaibaliimid ärihoonete põrandate jaoks

Bostikul on vaipkatete, plaatvaipade ja aluskihtide paigaldamiseks suur valik liimilahendusi, mis on mõeldud spetsiaalselt ärihoonetes kasutatavate põrandate jaoks.

Meie pakutavad plaatvaiba liimid, pihustatavad vaibaliimid ja pihustatavad kontaktliimid tagavad kasutuslihtsuse, jõudluse ja kindluse.

Lisaks on meie vaibaliimide süsteemid ideaalseks lahenduseks, kui nõutakse vastupidavust, sest need on loodud tagama kauakestva nakke vaiba ning alusmaterjalide vahel.

Vaipade liimiga fikseerimisel on veel üks eelis: see vähendab tolmu kogunemist vaiba ja põranda vahele. Kuna pinnad on kokku liidetud, on hõõrdumine väiksem ja tolmu tekkimine minimaalne.

Vaiba liimiga fikseerimine vähendab ka oluliselt tolmulestade paljunemist ning muudab keskkonna kõigile kasutajatele tervislikumaks. 

Kummist ja spordisaalide põrandakatete liimid

Meil on teile sobiv suure vastupidavusega toode olemas nii juhul, kui paigaldate kummist põrandakatet suure käidavusega kohta või otsite liimi, mis sobib põrandakatte paigaldamiseks spordisaali, võimla, kontori, kaubanduskeskuse, näitusekeskuse, lifti, või soovite paigaldada põrandale tehismuru lappi.

Meie kummist põrandakatete ja spordisaalide põrandakatete liimid on tuntud kasutuslihtsuse, liimikammiga pealekantavuse, paindlikkuse ja paigalduskiiruse poolest.

Meie liimilahendusi ja -süsteeme, mis sobivad ideaalselt nii poorsete kui ka mittepoorsete alusmaterjalide külge kinnitamiseks, on saadaval erinevate kõvenemisaegadega ja erinevate materjalide liitmiseks.

Avastage Rohkem

Top