Bostik around the world

 Our main brands

Olge valmis kiiremaks ja nutikamaks põrandakatte paigaldamiseks

Meil on täisvalik tooteid aluspõranda ettevalmistamiseks, sh niiskustõkkemembraanid, krundid, aluspõranda parandusmördid ja isetasanduvad segud, mille kõigi arendamisel on keskendutud sellele, et tänapäevane põrandaspetsialist saaks lahendada hõlpsalt igasugused katsumused, millega ta võib objektil kokku puutuda. 

Tõhus aluspõranda ettevalmistamine tagab parima kvaliteediga põrandaviimistluse. Ka parima disaini ja kvaliteediga põrandakatted annavad kehvad tulemuse, kui aluspõrand pole õigesti ette valmistatud. Need hõlpsalt kasutatavad lahendused teevad aluspõranda ettevalmistamise kiiremaks, et saaksite lõpetada põrandatööd väiksema ajaga, nutikamalt ja saavutada kindlamad tulemused.

Kasutusalad

Bostiku tooted sobivad ka kõige rangemate nõuetega projektideks – olenemata sellest, kas peate muutma aluspõranda ülimalt siledaks, sest iga ebatasasus paistaks pärast silma, või vajate maksimaalse vastupidavuse ja kestvuse tarbeks pragude katvuse ja isoleerimise omadusi või tekitama niiskustõkkemembraani kaitseks liigse niiskuse eest. Seepärast ongi Bostiku tehnoloogiad kasutusel mitmete maailmakuulsate hoonete põrandates. 

Aluspõranda ettevalmistustoodete kasutusalad

Põrandakrunt

Sobiva põrandakrundi kasutamine võib parandada märkimisväärselt tasandussegu nakkumist aluspõranda külge ning aitab muuta seega põrandakatte kindlamaks. Põrandakrunt võimaldab ka isetasanduvatel segudel õigesti toimida, suurendades voolavust ning pakkudes optimaalse tugevuse tekkimist.

Sobiva põrandakrundi õigesti kasutamine aitab ohjata põrandaliimi imavust ja kuivamiskiirust ning suurendab üldist nakketugevust. Lisaks vähendab kruntimine oluliselt kuivamiskahanemist ning suurendab vastupidavust vee-, löögi-, külma- ja kemikaalikahjustustele. Lugege lähemalt.

Põranda niiskustõkkemembraan

Saame aru, et põrandapaigaldajad peavad saama niiskuse kontrolli alla võimalikult kiiresti, enne kui saavad jätkata kruntimisega ning tasandussegu ja põrandakatte paigaldamisega. Iseäranis on see nii haiglates ja koolides, kus paigaldustööde tähtajad on eriti lühikesed. Seepärast on meie aurutõkkesüsteemid lühikeste kuivamisaegadega, et vähendada ehitusele kuluvat aega ning võimaldada põranda ettevalmistussüsteemi pealekandmise alustamist kiiremini kui kunagi varem.

Tasandussegu

Põrandakatte jaoks sileda aluse saavutamiseks vajate paindlikku ja kiiresti kõvenevat lahendust, mis ühildub mitmesuguste alusmaterjalidega. 

Parimate tulemuste ja sileda ning tugeva põranda saamiseks on isetasanduv aluskiht äärmiselt oluline. Meie uuenduslikud isetasanduvad segud on loodud pakkuma põrandaspetsialistidele aja ja raha väärtuslikku kokkuhoidu. Vähetolmavad, -lõhnavad ja juba kahe tunniga kõndimisvalmis Bostiku tooted on aluspõranda ettevalmistamisel nutikaks valikuks.  

Põranda tasandussegud: nutikad eelised

Meie vabalt voolavatel isetasanduvatel segudel on palju eeliseid, mis aitavad teil tulla toime mitmesuguste objektil tekkida võivate raskustega. 

  • Lihtne kasutada: suurepärased voolavusomadused teevad Bostiku isetasanduvad segud hõlpsalt kasutatavaks ning neist enamik on pumbatavad. 
  • Kiire kõvenemine: meie segud on kiiresti kõveneva koostisega, mis vähendab aluspõranda ettevalmistamisele kuluvat aega. 
  • Paindlikkus: Bostiku aluspõranda ettevalmistamise tooted ühilduvad igasuguste alusmaterjalidega, alates betoonist ja liiva-/tsemendisegust kuni kivi, metalli ja puiduni. 
  • Kiudtugevdatud: paljud meie segudest on pragude katvuse ja elastsuse tagamiseks kiudtugevdatud.  
  • Polümeermodifitseeritud: meie tsementi sisaldavad segud on suure polümeerisisaldusega, mis tagab suurepärase nakketugevuse. 
  • Proteiinivaba: paljud meie segudest sobivad kasutamiseks kasutatavates ja hügieenitundlikes ruumides, kus ei tohi tekkida praktiliselt üldse kemikaalilõhnu.  

Avastage Rohkem

Top