Bostik around the world

 Our main brands

Bostik Svarīgākie Skaitļi

Bostik ir pārstāvēts 45 valstīs, kurās strādā 54 ražošanas, izplatīšanas, pārdošanas un administrācijas centri.

Bostik, Arkema Grupas Uzņēmums

Bostik ir Arkema grupas Saistvielu risinājumu uzņēmējdarbības līnija. Būvniecība ir unikāls materiālu zinātnes pieredzes apkopojums, Arkema piedāvā pirmklasīgu tehnoloģiju porfeli, kas apmierina nepārtraukti augošo pieprasījumu pēc jauniem un ilgtspējīgiem materiāliem. Ar mērķi 2024. gadā kļūt par uzņēmumu, kas koncentrējas tieši Īpašā pielietojuma materiālos, Grupa ir sadalīta trīs savstarpēji papildinošos, noturīgos un augsti inovatīvos segmentos, kuri strādā ar Īpaša pielietojuma materiāliem – Saistvielu risinājumi, Uzlabotie materiāli un Pārklājumu risinājumi. Tie kopā nodrošina 80 % visa Grupas pārdošanas apjoma un labi pozicionētu un konkurētspējīgu starpproduktu segmentu.

Arkema piedāvā visjaunākos tehnoloģiskos risinājumus, lai atrisinātu izaicinājumus, kuri saistīti, cita starpā, ar jaunajiem enerģijas iegūšanas veidiem, piekļuvi ūdenim, reciklēšanu, urbanizāciju un mobilitāti, kā arī veicina nepārtrauktu dialogu ar visām savām ieinteresētajām personām. Grupa ziņoja par € 8,7 miljardu lielu pārdošanas apjomu 2019. gadā un darbojas aptuveni 55 valstīs ar 20 500 darbiniekiem visā pasaulē.

Mēs Attīstām Gudrus Blīvēšanas & Līmešanas Risinājumus Šodienai & Rītdienai

Mēs rūpīgi sekojam tirgus tendencēm un nenogurstoši strādājam, lai mūsu sešās Izpētes un attīstības platformās īstenotu novatoriskus un ilgtspējīgus risinājumus.

Bostik sniedz ieguldījumu un gūst labumu no Arkemas zināšanām par īpaša pielietojuma materiāliem.

Top