Zīmoli un valstis

The Boston Blacking Company. Lielisks Sākums

1889. gadā Čelsijā, Masačūsetsas pavalstī, ASV tika dibināta Boston Blacking Company, ādas krāsu un krāsvielu ražotāja apavu ražošanas nozarei. Uzņēmums ar apvienošanos, citu uzņēmumu pārņemšanu un dabisku izaugsmi paplašinājās vairākās valstīs. 1920. gadu beigās Boston Blacking Company strādāja 12 valstīs trīs kontinentos un nodarbināja vairāk par 1000 ķīmiķu un tehnologu. Jau sākot ar 1940. gadiem vairāki produkti tika laisti tirgū ar Bostik zīmolu, un 1960. gados uzņēmums pieņēma nosaukumu Bostik.

Izaugsme & Pārņemšanu

1980. gadā uzņēmumu Bostik pārņēma Connecticut group Emhart Corporation, kuru deviņus gadus vēlāk iegādājās Black & Decker. Black & Decker sadalīja grupas mehānisko un ķīmisko darbības virzienus un izveidoja Bostik par atsevišķu koncernu.

1990. gadā Francijas naftas un gāzes uzņēmumu grupa Total iegādājās Bostik un apvienoja tajā savus meitas uzņēmumus, kas nodarbojās ar līmēm.

Totalfina un Elf Aquitaine apvienojās, izveidojot TotalFinaElf, kas vēlāk tika pārdēvēts par Total. To attiecīgās līmju nodaļas, Bostik un Atofindley, tika apvienotas, izveidojot Bostik Findley SA, un vēlāk, 2004. gadā, nosaukumu mainīja uz Bostik SA.

2013. gadā Bostik pārskatīja savu zīmola identitāti ar jaunu signatūru „smart adhesives” (gudrās līmes) un dabas iedvesmotu gekonu zinātnē balstītai saistībai ar Bostik līmju ražošanu.

2015. gadā Bostik iegādājās Arkema, liels globāla mēroga uzņēmums ar vadošām pozīcijām speciālajās ķimikālijās un augstas veiktspējas materiālos.

No jaunu ūdens izturīgu apavu izstrādes līdz pirmās elastīgās piestiprināšanas līmes izveidošanai, kas izmantota zīdaiņu autiņbiksītēs, mūsu vēsturē ir daudz gudru inovāciju.

Kopš 1889. gada mēs esam patentējuši vairāk par 9000 tehnoloģiju, kuras ietver visu – no aviokosmiskajām interjera līmēm līdz Blu-Tack. Šajā laikā mēs esam ievērojami pilnveidojušies, izaugot no vietēja krāsu ražotāja līdz globālam nozares līderim.

Top