Zīmoli un valstis

Celtniecība & Patērētāji

Blīvēšana & Saistvielas

Gudrs, pilnīgs, profesionāls risinājums un koncepcijas piedāvājums ilgtspējīgiem un efektīviem interjera un eksterjera blīvēšanas un sasaistīšanas darbiem.

Celtniecība un fasādes

Vispārējs pielietojums

Apdare un krāsošana

Momentlīmes un līmes

Enerģijas taupīšana un gaisa necaurlaidība

Paneļi un izolācija

Blīvēšanas putas

Pasīvā uguns aizsardzība

Dārzs

Jumtu produkti

Stiklojums

Sanitārie produkti

Sienas & Grīdas

Mūsu gudro celtniecības risinājumu pilnais klāsts ir izmantots, lai būvētu un atjaunotu dažas no pasaulē zināmākajām ēkām, apskates vietām un tūrisma objektiem. Tie tiek izmantoti, lai sagatavotu, sasaistītu, blīvētu, aizsargātu un darbotos visekstrēmākajos apstākļos.

Sienu līmes

Flīzēšana un mūrēšana

Sienu sagatavošana

Grīdas sagatavošana

Flīzēšana un mūrēšana

Mīkstajiem grīdas segumem

Koka grīdas segumiem

Patērētājiem & Mājamatniekiem

Ar vairāk par 2000 dažādu produktu patērētāju produktu klāstā, kas tiek pārdoti vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē, mūsu zīmoliem un produktiem uzticas un tos visā pasaulē izmanto plašam pielietojumu lokam. Tie ietver momentlīmes, grīdu līmes, hermētiķus, koka līmes, putu pildvielas kā arī ugunsdrošības un hidroizolācijas līmes.

Pilns „Blīvēšanas un saistvielu” klāsts

Pilns „Sienu un grīdu” klāsts

Papildina mūsu mājamatniecības klāsts

 

Industriālās Līmes

Ilgstoša Lietojuma Preces

Mūsu līmju sistēmas tiek izmantotas sastāvdaļu ražošanā un salikšanā plašā ražošanas nozaru spektrā. No transportēšanas un salikšanas līdz būvniecības sastāvdaļām un kokapstrādei, mēs sadarbojamies ar pasaules ražošanas līderiem, lai izgudrotu gudrākas līmes.

Aviokosmiskā nozare

Sadzīves ierīces

Salikšana

Autobūve un vispārējā transportēšana

Būvniecības sastāvdaļas un kokapstrāde

 

 

Uzlabotais Iepakojums

Mūsu inovatīvie līmju risinājumi tiek izstrādāti un izmantoti modernam iepakojumam, lentēm un etiķešu līmēšanai. Attīstot stipru sadarbību ar aprīkojuma ražotājiem un citiem piegādātājiem pievienotās vērtības ķēdē, mēs esam apņēmušies nodrošināt laiku un izmaksas taupošus risinājumus, kas uzlabo ražošanas procesus un padara darbību ilgtspējīgāku, efektīvāku un konkurētspējīgāku.

Elastīgs iepakojums

Papīra, kartona un patērētāju iepakojums

Lentes un etiķetes

 

Vienreizlietojamie Higiēnas Produkti

gandrīz piecas desmitgades Bostik ir bijis vadošais ražotājs, radot gudras līmes vienreizlietojamiem higiēnas produktiem. No pirmās līmes izstrādes elastīgām autiņbiksīšu kājām līdz novatoriskām elastīgajām līmēm un pirmajai augstas veiktspējas poliefīna elastīgās pielīmēšanas līmei mūsu inovācijas ir radījušas evolūcijas izmaiņas vienreizlietojamo higiēnas produktu nozarē visā pasaulē.

Produkti zīdaiņiem

Produkti sievietēm

Produkti pieaugušo urīna nesaturēšanai

 

Top