Бренди та країни

Застосування

Ми спеціалізуємося на розробці спеціалізованих хімічних речовин для задоволення потреб як великих будівельних компаній, так і фахівців з ремонту та домашніх умільців.

Наша продукція охоплює весь діапазон застосувань для захисту від впливу води: від підвалів та оздоблення плиткою парових приміщень, до покрівель, фундаментів і тунелів. Наші водонепроникні герметики для різних поверхонь, зокрема дерев’яних, бетонних, цегляних, кам’яних, металевих і цементно-стружкових, легкі та безпечні в застосуванні.

Смарт-інновації

Наші надійні водонепроникні герметики є основою технологій герметизації внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Наші впізнавані продукти, як-от лінійка Dampfix, призначені для захисту поверхонь у приміщеннях від впливу води, наші бітумні чорні фарби та акрилові продукти Flexacryl для ремонту водонепроникних дахів і наші поліуретанові матеріали Ultraseal для нанесення валиком є провідними технологіями забезпечення водонепроникності в галузі будівництва та майстрування.

Технології герметизації

 • Цементні герметики
  Наші цементні герметики ідеально підходять для внутрішніх і зовнішніх басейнів, підвалів та інших конструкцій, де використовується плитка або інші керамічні матеріали. Ми також виготовляємо цементні продукти зі спеціально розробленим складом для захисту від позитивного тиску води.
 • Модифіковані силілом полімери (МСП)
  Наші МСП не містять кислот та ідеально підходять для різноманітних видів захисту від впливу води. Наші модифіковані силілом полімери здатні зчеплюватись із різними поверхнями, як і стандартні силіконові герметики, проте мають значно кращі склеювальні властивості та стійкість до відшарування.
 • Бітумні герметики
  Наші бітумні герметики пропонують відмінну тривкість до більшості сольових розчинів, води, спирту та розбавлених кислот і лугів. Тож вони ідеально підходять для відштовхування води, особливо при застосуванні зовні, наприклад для будівництва та ремонту покрівель.
 • Епоксидні герметики
  Наша технологія епоксидних акрилових герметиків ідеально підходить для герметизації підвалів та резервуарів для води.

Водонепроникні внутрішні поверхні; для захисту від тиску води та проникнення вологи

Наші продукти можна використовувати для різних цілей усередині приміщень, де потрібне застосування повністю водонепроникного герметика. Ми можемо запропонувати вам широкий асортимент технологій, що підійдуть саме для ваших потреб у захисті від впливу води, як для промислових конструкцій великого розміру, так і домашніх проєктів.

Водонепроникний герметик для внутрішніх робіт: застосування

Bostik розуміє, що водовідштовхувальні технології важливі не лише для великих промислових установок, як-от басейни для плавання або резервуари для зберігання хімічних речовин, але й для побутових потреб, наприклад для забезпечення водонепроникності підвалів.

Наші водонепроникні герметики для внутрішніх поверхонь розроблені та виготовлені з використанням найвищого рівня знань у хімічній галузі задля протистояння тиску води та захисту від протікань і розливів. Наші водонепроникні герметики також зупиняють підвищення рівня вологості через поруваті поверхні, як-от бетон, цегла й камінь.

Проблеми з більшістю басейнів виникають тоді, коли великий об’єм води тисне на стіну будівельної конструкції. Наші рішення на основі цементу та акрилові герметичні суміші спеціально розроблені для протистояння цьому «позитивному тиску води», запобігаючи пошкодженню конструкцій.

Однак для підземних конструкцій, наприклад, підвалів, вам знадобиться рішення, спрямоване на протистояння «негативному тиску води» — процесу проникнення води або вологи в будівлю.  

Важливо вибирати водонепроникний герметик не лише у відповідності до потреб захисту від негативного або позитивного тиску води, але й враховуючи інтенсивність цього тиску води або проникнення вологи. Якщо вам потрібна консультація щодо використання продуктів Bostik перед нанесенням герметика, зверніться до нашої служби техпідтримки.

Водонепроникні матеріали для зовнішніх конструкцій для захисту від пошкодження внаслідок впливу вологи та загального зношування

Незалежно від масштабу або мети зовнішніх будівельних робіт, водонепроникність конструкції має вирішальне значення для довговічності та надійності будівлі. Важливим рішенням є вибір відповідного водонепроникного герметика, який відповідає вимогам зовнішніх поверхонь, як у випадку з великими мостовими конструкціями або підземними тунелями, так і у випадку з установленням покрівель на будівлі.

Bostik розробляє та виготовляє різноманітні смарт-продукти, щоб ви могли захистити будівельні конструкції від потрапляння вологи та зношування, яке часто трапляється з часом на відкритих зовнішніх елементах будівель.

Якщо бажаєте отримати професійну технічну підтримку щодо оптимального рішення для захисту зовнішніх конструкцій від впливу води, зверніться за консультацією до нашої досвідченої та компетентної служби техпідтримки.

Водонепроникні герметики для зовнішніх конструкцій: застосування

Bostik створила асортимент смарт-герметиків для різноманітних сфер застосування, тож ви можете знайти продукт, що якнайкраще підходить для ваших потреб — чи то усунення протікань, чи то забезпечення водонепроникності нової будівлі.

Якщо ви працюєте з підземними конструкціями, як-от тунелі або мостові опори, захист вашої конструкції від потрапляння води має вирішальне значення. Вибір відповідного водонепроникного герметика Bostik може запобігти пошкодженню конструкцій внаслідок замерзання й танення води та розтріскуванню під впливом вологи.

Наші водозахисні технології спеціально розроблені для застосування з різними типами матеріалів для досягнення найвищого рівня сумісності з поверхнями цегли, газоблоків, швів розширення та технологічних швів. Серед продуктів Bostik можна знайти засоби для захисту від впливу води й погодних умов таких матеріалів, як бетон, пісок, цемент, дерево, метал та цементно-стружкові плити. 

Більшість наших герметиків, призначених для зовнішнього застосування, — це низькомодульні рішення з високим рівнем гнучкості та еластичності. Ми також пропонуємо смарт-рішення, які можуть зв’язуватися з уже вологими поверхнями, або герметики, що полімеризуються під впливом вологи в повітрі, — вони особливо ефективно працюють із протифільтраційними мембранами.

Деякі продукти, призначені спеціально для покрівель, герметики для пазів та подібних сфер застосування мають фантастичні властивості опору до ударів та мінімальний строк служби до 10 років. Крім того, усі наші герметики надзвичайно довговічні, мінімізують усадку та виділення запаху, а також забезпечують безпроблемне фарбування.

Дізнайтеся більше про наші товари для будівельного ринку.

Лінійка продуктів для герметизації та склеювання

Читайте зараз
sealing & bonding.jpg
Top