Бренди та країни

Компанія Bostik створює широкий асортимент систем і рішень, які роблять наш світ безпечнішимгнучкішимефективнішим та динамічнішим у відповідь на все нові виклики довкілля.
Наша місія — розробка інноваційних рішень для склеювання, які роблять збірку, конструювання та будування «розумнішим» і більш відповідним силам, які формують наше повсякденне життя. Ми створюємо смарт-продукти та рішення, завжди прагнучи привнести свіжі й оригінальні перспективи в нашу роботу.
Кожна з наших смарт-інновацій відповідає зазначеним нижче чотирьом характеристикам або їхньому поєднанню.

Безпека

Ми застосовуємо інноваційні технології для дотримання нормативних вимог, забезпечення сталого розвитку та захисту довкілля. Ми залишаємося відданими розробці безпечніших рішень, які відповідають жорстким стандартам, аби забезпечити здоров’я та добробут тих, хто виготовляє, застосовує й отримує переваги від наших смарт-рішень.

Ефективність

Наші смарт-рішення для склеювання у складі комплексної системи дозволяють нашим клієнтам і користувачам досягти найвищого рівня ефективності та якості, одночасно знижуючи витрати й підвищуючи продуктивність.

Гнучкість

Високоефективні характеристики наших смарт-рішень для склеювання допомагають їм адаптуватися до всіх видів поверхонь і матеріалів та бути ефективними в найскладніших умовах. Вони прості у використанні та пропонують багато переваг у порівнянні з іншими методами з’єднання й кріплення.

Відповідальність

Ми постійно застосовуємо інновації та технічні ноу-хау для створення смарт-рішень, які поєднують у собі високу ефективність склеювання з іншими функціональними можливостями, щоб відповідати постійно мінливим і все суворішим вимогам наших ринків, клієнтів та кінцевих користувачів.

Від вогнетривких герметиків до клеїв для підгузків, які змінюють колір у вологому стані, — наші смарт-рішення роблять набагато більше, ніж просто склеюють матеріали.

Декілька прикладів інновацій, розроблених Bostik

AxiosTM

Революційні клеї для твердої деревини на основі технології «полімер Tri-Linking» зі зменшенням шуму для мешканців будівлі та необмеженим захистом від випарів вологи для всіх типів деревини.

Fix & Flash/Fix & Glue

Суперклеї наступного покоління. Наша передова технологія з використанням метокси-етил-ціаноакрилату дозволяє користувачам швидко та легко ремонтувати речі, як із застосуванням традиційних суперклеїв, але в безпечніший спосіб і з більш надійними та тривалими результатами.

Born2BondTM

Інженерні клеї на основі MECA із запатентованими формулами зі слабовираженим запахом забезпечують комфортне виробниче середовище та низький рівень знебарвлення, а також придатні для масового виробництва в окремих галузях промисловості.

Kizen®

Клей гарячого плавлення наступного покоління, призначений для герметизації упаковок. Забезпечує ефективність виробництва завдяки усуненню відходів, зменшенню ваги покриття та високій швидкості висихання.

BrillianceTM

Перший у світі високоефективний олефіновий еластичний клей для фіксації. Запатентована формула усуває проблеми, пов’язані з досягненням високих результатів, так і максимальною ефективністю експлуатації, шляхом усунення багатьох технологічних проблем, з якими щодня стикається ваш бізнес.

Top