Other Website

Завдяки своєму унікальному досвіду й знанням у матеріалознавстві компанія Arkema пропонує асортимент першокласних технологій для задоволення попиту на нові й екологічні матеріали, що дедалі зростає. З урахуванням прагнення стати у 2024 році виробником саме спеціалізованих матеріалів, сьогодні компанія Arkema складається з трьох гнучких та високоінноваційних сегментів, що доповнюють один одного й присвячені виробництву спеціалізованих матеріалів - клеїв, удосконалених матеріалів і рішень для покриття поверхонь, які складають 80 % продажів групи компаній, а також сегмента проміжних продуктів з належним позиціонуванням та конкурентоспроможністю.

 

Компанія Arkema пропонує найсучасніші технологічні рішення для задоволення сьогочасних потреб, зокрема щодо пошуку нових енергоресурсів, доступу до води, переробки сміття, урбанізації та мобільності. У 2019 році продажі групи сягнули 8,7 мільярдів євро. Компанія працює у 55 країнах світу та має 20 500 співробітників.

 

Відвідати вебсайт Arkema

Bostik входить до групи компаній Arkema Group, виробника спеціалізованих матеріалів, який пропонує інноваційні та екологічні рішення

Top