Бренди та країни

Bostik у цифрах

Bostik здійснює діяльність у 45 країнах, де представлені 54 центри виробництва, маркетингу, продажу й адміністрування.

Bostik - компанія з групи Arkema

Bostik - це структурний підрозділ групи компаній Arkema, що займається виробництвом клейових рішень. Завдяки своєму унікальному досвіду й знанням у матеріалознавстві компанія Arkema пропонує асортимент першокласних технологій для задоволення попиту на нові й екологічні матеріали, що дедалі зростає. З урахуванням прагнення стати у 2024 році виробником саме спеціалізованих матеріалів, сьогодні група складається з трьох гнучких та високоінноваційних сегментів, що доповнюють один одного й присвячені виробництву спеціалізованих матеріалів - клеїв, удосконалених матеріалів і рішень для покриття поверхонь, які складають приблизно 80 % продажів групи компаній, а також сегмента проміжних продуктів із належним позиціонуванням та конкурентоспроможністю.

Компанія Arkema пропонує найсучасніші технологічні рішення для задоволення сьогоденних потреб, зокрема щодо пошуку нових енергоресурсів, доступу до води, переробки сміття, урбанізації та мобільності, а також прагне до постійного діалогу з усіма зацікавленими сторонами. У 2019 році продажі групи сягнули 8,7 мільярдів євро. Компанія працює у 55 країнах світу та має 20 500 співробітників.

Світовий лідер у галузі клейових технологій

Bostik - одна з найбільших компаній, що виробляють матеріали для склеювання та герметизації. До діяльності нашої компанії на 5 континентах залучено 5000 людей у 50 країнах. Наші клієнти походять із різних секторів, здебільшого з промислового виробництва, будівництва та споживчого сектора.

Ми розробляємо смарт-рішення для герметизації та склеювання, що залишатимуться актуальними й надалі

Ми уважно стежимо за ринковими тенденціями та наполегливо працюємо над впровадженням нових екологічних рішень, що створюються шістьма науково-дослідними платформами.

Компанія Bostik робить внесок у розробку інноваційних спеціалізованих матеріалів Arkema та застосовує їх у своїй діяльності.

Смарт-інновації

Наша смарт-ідентичність підкріплена інноваціями.

Ми завжди знаходимося в активному пошуку нових рішень, застосовуючи найсучасніші технологічні досягнення для розробки смарт-клеїв. Наші архіви містять безліч прикладів застосування технологій Bostik, які стали революційними для ринків — від клею для шпалер на основі картопляного крохмалю до клею для еластичних елементів підгузків.

Сьогодні наша відданість інноваціям настільки ж важлива, як і завжди. Ми впроваджуємо інновації разом із нашими клієнтами через міжнародну мережу досліджень і розробок, яка включає в себе три міжнародні Центри смарт-технологій та 11 регіональних центрів. Наш компанія особливо вирізняється серед інших завдяки таким інвестиціям. Саме тому у 2014 році 15 % продажів Bostik припадали на продукти, представлені протягом попередніх трьох років.

Top