Компанія Boston Blacking Company: чудовий початок

Компанія Boston Blacking Company, виробник барвників для шкіри для виготовлення взуття, була заснована в 1889 році в Челсі (штат Массачусетс). Компанія розвивала свою діяльність у декількох країнах шляхом злиття, поглинання та внутрішнього зростання. Наприкінці 1920-х років компанія Boston Blacking Company була зареєстрована у 12 країнах на трьох континентах і мала штат із понад 1000 хіміків і технічних спеціалістів. Ряд продуктів було випущено під брендом Bostik уже в 1940-х роках, а в 60-х роках компанія отримала назву Bostik.

Зростання через поглинання

У 1980 році компанія Bostik увійшла до складу корпорації Connecticut group Emhart Corporation, яку через дев’ять років викупила група Black & Decker. Black & Decker розділила механічний та хімічний сектори групи і залишила компанію Bostik в якості самостійного концерну.

 

У 1990 році французька нафтогазова група Total придбала компанію Bostik та здійснила злиття з нею власних афілійованих компаній з виробництва клеїв.

Totalfina та Elf Aquitaine злилися з утворенням TotalFinaElf, яку потім перейменовано в Total. Їхні відповідні підрозділи з виробництва клейових матеріалів, Bostik та Atofindley, були об’єднані для утворення Bostik Findley SA. Назва компанії згодом змінилася у 2004 році на Bostik SA., а потім знов на Total.

У 2013 році компанія Bostik оновила свій бренд, представивши нову концепцію «смарт-клеїв» і символ гекона, навіяний природою, та наукове обґрунтування діяльності з виробництва клеїв.

У 2015 році Bostik придбала компанія Arkema — виробник спеціалізованих матеріалів, який пропонує інноваційні та екологічні рішення

Наша історія сповнена смарт-інновацій — від новаторського водонепроникного взуття до першого клею для еластичних елементів дитячих підгузків.

З 1889 року ми запатентували понад 9000 технологій, що охоплюють всі сфери — від аерокосмічних клеїв до засобу Blu-Tack. Ми неймовірно змінились протягом усього нашого шляху — від маленького виробника фарб до міжнародного лідера галузі.

Top