Všechny webové stránky

Využití  

Nabízíme stavební hybridní lepidla - včetně Paneltack HM a Paneltack, která se vážou vlivem chemické reakce s vodní párou, která se vytvrzuje vlhkostí. Jsou to trvale elastická, vysoce mechanicky a fyzikálně odolná montážní lepidla s neutrálním systémem lepení, bez rozpouštědel, silikonu a izokyanátů. Lze je použít k upevnění vláknocementových panelů, HPL, keramiky, slinutého křemene, hliníkových kompozitních fasádních panelů i panelů z lisované kamenné vlny Rockpanel Lze je použít pro obklady stěn, manžety, hrany střech a okapů, stropy a vikýře. Kompletní sortiment výrobků Bostik pro montáž provětrávaných fasád zahrnuje lepidla:  

  • Bostik H970 Paneltack MM: hybridní lepidlo pro HPL panely. 
  • Bostik H975 Paneltack HM: hybridní lepidlo s vysokým stupněm elasticity pro vláknocementové desky, keramiku a hliníkové kompozity.  
  • Bostik S970 Rockpanel S: Neutrální silikonové lepidlo pro panely Rockpanel  
  • Bostik P975 Paneltack Eifs Pro B1: profesionální pěnové lepidlo (ETA004:2000 B1) pro izolační panely.   
  • Bostik P965 Paneltack Eroof B1: Profesionální pěnové lepidlo B1 (certifikováno ETAG-006) pro ploché střechy.   
  • Bostik P775 Paneltack Eifs Pro B2: profesionální pěnové lepidlo (ETA004:2000 B2) pro izolační panely.   
  • Bostik P575 Paneltack Eifs Pro B3: profesionální (ETA004:2000 B3) pěnové lepidlo pro izolační panely.   

Lepení fasádních panelů je spolehlivou a trvanlivou metodou vykonání provětrávaných fasád, vyznačující se řadou výhod. Vysoká estetika bez vrtání do panelů (okem neviditelné upevnění). Upevnění bez rizika poškrábání, prasknutí a oslabení konstrukce panelu. Trvale flexibilní montáž a žádné vyčnívající hlavy šroubů, které jsou častou příčinou špinavých šmouh a skvrn.V horkém počasí se stěny nepřehřívají a v zimě nevlhnou. Díky lepicím technologiím, které ve společnosti Bostik používáme, našim výrobkům důvěřuje mnoho profesionálů z celého světa. Náš tým odborníků neustále pomáhá poskytovat technická řešení šitá na míru konkrétním aplikacím. Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete odbornou radu, kontaktujte nás. Přidejte se ke skupině těch, kteří si vybrali vysoce kvalitní produkty a zkušenosti v oboru lepení fasádních panelů. 

provětrávané fasády jsou fasády, jejichž konstrukce zajišťuje volné proudění vzduchu mezi obkladem a tepelnou izolací. Aby byly provětrávané fasády správně a efektivně instalovány (jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích), jsou potřeba speciální produkty pro profesionály ve stavebnictví

Bostik dodává ucelenou řadu produktů pro montáž fasádních panelů do provětrávaného fasádního systému. Patří mezi ně mimo jiné speciální lepidla na provětrávané fasády, která jsou založena na inovativním složení. Provětrávaná fasáda vyžaduje přesnou montáž, ale k umožnění této montáže jsou nutné i profesionální prostředky. 

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou a vybrali si vhodný lepicí systém v závislosti na materiálu a povrchové úpravě desky a také na typu spodní konstrukce. V případě pochybností se můžete obrátit na naše specialisty. 

Široká nabídka Bostik 

Prohlédněte si další položky v sortimentu provětrávaných fasád a prohlédněte si další kategorie sortimentu Bostik - např. lepidla na obklady pro obkladače, architekty a maloobchodní prodejce. Připravili jsme nejen lepidla a tmely, ale také řešení pro podlahy a stěny, hybridní hydroizolace a předměty potřebné ve zpracovatelském průmyslu. 

Objevte další Těsnění a Lepení

Top