Všechny webové stránky

Lepení koberce? Pouze s Bostikem! 

Nabídka zahrnuje mimo jiné takové produkty jako: 

  • Stix A300 Multi Floor - bezrozpouštědlové podlahové lepidlo na bázi akrylátové disperze. Lepidlo má vynikající pevnost při zatížení. Použití: homogenní a vícevrstvé PVC, PVC na korkovém a polyolefinovém podkladu, linoleum, minerální a poloelastické dlaždice, podlahové krytiny: dekorativní vinyl, koberce, jehlice, kokos, sisal a mořská tráva na latexovém podkladu, stejně jako pěnový vinyl s reliéfní vrchní vrstvou. Lepidlo na koberce Stix A300 Multi Floor lze použít také na vyhřívanou podlahu.  
  • Stix A800 Premium - akrylové lepidlo bez rozpouštědel a ftalátů. Použití: speciálně určeno pro LVT panely, stejně jako PVC a pryžové podlahové krytiny
  • Stix A930 Multi Faser - disperzní lepidlo s vlákny, bez rozpouštědel. Použití: PVC podlahy v rolích a dlaždicích, pryžové podlahy (do tloušťky 3 mm s hladkým podkladem) a kobercové podlahy, CV, LVT, linoleum a korkové podlahy (s PVC podkladem)
  • STIX P956 2K - polyuretanové lepidlo. Použití: pryžové podlahy, LVT, PVC, syntetické trávníky (vnitřní a venkovní), linoleum (včetně sportovního linolea), surové a předlakované parkety

Prohlédněte si naši nabídku a poznejte další produkty. Pokud chcete využít rady nebo získat více informací, kontaktujte nás. Nabídka Bostik odpovídající na lepení koberců je pravidelně revidována a aktualizována, aby vyhovovala potřebám trhu.  

Podívejte se také do kategorie produktů: lepidla na dlaždice 

Objevte další Stěna a Podlaha

Lepidla a spárovací hmoty na dlaždice

Objevte další
Tile adhesive and grout
tile adhesives & grout.jpg
Top