Všechny webové stránky

Lepení dlaždic 

Nabídka, kterou jsme připravili, zahrnuje lepidla na obklady pro obkladače, maloobchodní obchodníky i architekty. Sortiment zahrnuje lepidla prakticky na všechny keramické obklady a dlaždice, porcelán, přírodní kámen, kov a sklo. Na zvláštní pozornost zasluhuje hybridním lepidlo Ardaflex Multi. Navíc zajistíme potřebné produkty pro přípravu podkladu. Použité lepicí technologie splňují standardy účinnosti, bezpečnosti a komfortu lepení.  

Lepidla na obklady a cementové malty Bostik  

Nabízíme mimo jiné tyto produkty: 

  • Ardaflex®Multi - jednosložkové, elastické hybridní lepidlo. Použití: lepení keramických dlaždic a podkladů z kovu, hliníku a oceli.  
     
  • Ardaflex Marmor - tenkovrstvá, flexibilní cementová malta, po přidání vody hotová k použití. Využití: lepení keramických obkladů (stěny a podlahy), gresových obkladů a skleněné mozaiky (v interiéru i exteriéru). Pokládka přírodního kamene náchylného k zabarvení. Ardaflex Marmor lze použít na vyhřívané podlahy. 
     
  • Ardaflex Special - tenkovrstvá, elastická, cementová malta, odolná vůči vodě a extrémním teplotám. Použití: lepení keramických a kameninových obkladů, lepení panelů z přírodního a umělého kamene, lepení skleněné mozaiky uvnitř i vně budov a pod vodou. Ardaflex Special lze použít na balkónech, fasádách a terasách i na vytápěné podlahy.
     
  • Ardaflex Turbo - tenkovrstvá malta s přídavkem syntetických pryskyřic, usnadňující zpracování a urychlující plnou zatížitelnost. Použití: lepení keramických obkladů (stěn a podlah), jemné kameniny, porcelánové mozaiky, sádrokartonu a izolačních desek.  

Tyto malty jsou baleny v pytlích o hmotnosti 25 kg.  

Široká nabídka Bostik - kontaktujte nás  

V nabídce máme i epoxidová lepidla pro speciální aplikace – od podlah v nemocnicích, školách či obchodech, až po výrobní závody v potravinářském průmyslu. Víme, že trendy na trhu s dlaždicemi se neustále mění. Situaci proto průběžně sledujeme a připravujeme řešení, která odpovídají potřebám tohoto trhu. Pokud se chcete dozvědět více o našich produktech nebo využít rady, kontaktujte nás. 

Objevte další Stěna a Podlaha

Top