Všechny webové stránky

Příprava podkladu 

Proč je penetrační nátěr pro podlahy tak důležitý při přípravě podkladu? Se správně připraveným podkladem je jakákoliv pokládka podlahy, od parket z tvrdého dřeva po luxusní vinylové dlaždice, jednodušší, rychlejší a odolnější. Kromě širokého sortimentu lepidel na všechny druhy podlahových materiálů se specializujeme na výrobu pokročilých řešení pro přípravu podkladů - najdete zde mj. podklad pro podlahové krytiny a samonivelační hmoty.  

Rychlá implementace, chytrá řešení pro podlahy 

Náš sortiment podlahových produktů nabízí kompletní systémy včetně samonivelačních potěrů, základních nátěrů, bariér proti vlhkosti a opravných systémů na bázi pryskyřic. Správně připravený podklad umožňuje a usnadňuje další montážní práce, jako je lepení koberců nebo parket. I ty nejzajímavější vzory a nejlepší podlahové materiály budou vypadat špatně a budou instalovány nestabilně, pokud byla špatně provedena příprava podkladu pro dlaždice nebo jiné materiály. Tato snadno použitelná řešení, která nabízíme, urychlují realizaci prací a umožňují splnit požadavky investičních projektů

Výrobky Bostik jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším stavebním projektům, ať už jde o vyhlazování a vyrovnávání podlah, přemostění trhlin nebo izolaci za účelem zvýšení odolnosti a dlouhé životnosti, nebo instalaci hydroizolačních membrán. Proto lze technologie Bostik nalézt v podlahách některých z nejznámějších světových budov.  

Příprava podkladu pro podlahové krytiny: aplikace   

  • podlahové krytiny, 
  • Zábrany proti vlhkosti 
  • Samonivelační hmoty 

Příprava podkladu pro podlahové krytiny: technologie  

  • Na bázi cementu 
  • Na bázi akrylu 
  • Epoxidová  
  • Uretanová 

Poznejte také na naše lepidlové technologie. Máme mj. hybridní lepidlo, které je skvělé jako lepidlo na dřevěné podlahy. 

Objevte další Stěna a Podlaha

Lepidla a spárovací hmoty na dlaždice

Objevte další
Tile adhesive and grout
tile adhesives & grout.jpg
Top