Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

top

Viimistlus- ja maalritööd

UCA® tähenduseks on „ainulaadsed ühilduvuslisandid“ (ingl UCA – Unique Compatibility Additives). Meie tihendussegude, hermeetikute ja pahtlite hea värvitavus on tagatud tänu ainulaadsele ja järeleproovitud UCA® tehnoloogiale. UCA® logoga tihendussegud, hermeetikud ja pahtlid tagavad parima võimaliku värvitavuse tänu hoolikalt valitud toormaterjalidele, erilisanditele ning spetsiaalsetele uurimise ja arenduse katselaboritele. Kõigil selle tooterühma toodetel on CE-märgis, mis näitab selgelt vastavust standardi EN 15651 osale 2.

Tihendussegusid, hermeetikuid ja pahtleid kasutatakse vuukide, aukude ja aknaraamide ettevalmistamiseks enne ülevärvimist. Suurepäraste värvimistulemuste aluseks on igaks ülesandeks sobivaima lahenduse valimine. Paljudel juhtudel on tihendussegud, hermeetikud ja pahtlid enam-vähem värvitavad. Kuid ülevärvimisel seisab maaler silmitsi katsumustega ja riskidega, mis võivad lõpptulemust mõjutada. Sobivad tooted ja õige ettevalmistus aitab vältida mitmesuguseid tehnilisi probleeme. 

Tugi ja selgitus

Kõigil Bostiku viimistus- ja maalritööde proffidele mõeldud toodetel on Prantsuse A+ LOÜ-sertifikaadid ning mõnedel neist ka EMICODE-i ja Soome M1 sertifikaadid.

Kõigi nende toodete arendamisel ning omaduste optimeerimisel on tehtud tihedat koostööd viimistlus- ja maalritöid tegevate proffidega. See aitab tagada, et maalrid, ehitusspetsialistid ja värvimüüjad saavad kasutada kõrge kvaliteediga toodet kõige mugavamal viisil ning saavutada parima võimaliku tulemuse.

Lisateabe tarbeks oleme koostanud viimistlus- ja maalritööde toodete brošüüri, kus on selgitatud sertifikaatide tüübid. Meie tehnilised spetsialistid on alati valmis teid abistama tehnilistele küsimustele vastuste leidmisel ning oskavad soovitada sobivaimaid tooteid.  

MEIE TOOTED

BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC 640X480.png
BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC 640X480.png
BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC
  • Product
KVALITEETNE VEEPÕHINE VÄRVITAV HERMEETIK
A785.jpg
A785.jpg
BOSTIK A785 HIGH GRIP DECO
  • Product
VÕIMAS KOHESELT NAKKUV AKRÜÜL SISEKUJUNDAJATELE
A975.jpg
A975.jpg
Bostik A975 PREMIUM PAINTABLE
  • Product
UNIKAALNE VÄRVITAV JA MITTEMÕRANEV AKRÜÜLHERMEETIK

Avastage Rohkem

Konstruktsiooni ja Fassaaditööde Tooted

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE CONSTRUCTION  FACADE.jpg
GROUP IMAGE CONSTRUCTION FACADE.jpg

Energiatõhusus ja Hermeetilisus

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE ENERGY SAVING  AIRTIGHT.jpg
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg

Seinapaneelide ja Isolatsiooniplaatide Liimid

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE PANEL  INSULATION.jpg
GROUP IMAGE PANEL INSULATION.jpg