Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

top

Fiksaatorliimid

Lihtsus ja aja kokkuhoid on selle kasutusala toodete puhul kõige suurema tähtsusega. Alates standardtoodetest kuni ainulaadsete tipptehnoloogiliste lahendusteni, nagu hetkega nakkuvatest või kiiresti kuivavatest kuni värvitute ja megatugevate toodeteni. Enamikul toodetest on Prantsuse A+ LOÜ-sertifikaadid ning mõnedel neist ka EMICODE-i ja Soome M1 sertifikaadid.

Bostik pakub ainulaadset süsteemi ka kõrgsurvelaminaat- ja isolatsiooniplaatide kinnitamiseks välisseina isolatsioonisüsteemidega (EIFS/EITIC) seotud projektides. Ainulaadsed kõrge kvaliteediga ja kõigi vajalike sertifikaatidega tooted. Need tooted leiate Bostiku seinapaneelide ja isolatsiooniplaatide liimide alt.

Alates põrandaliistudest ja dekoratiivsetest seinapaneelidest kuni vaibaliistude ning trepiastmeservadeni – fiksaatorliimide võimalikud kasutusalad on praktiliselt lõputud. Meie ainulaadse koostisega tooted pakuvad suurepärast nakketugevust ja fikseeruvad kiiresti ning kõrvaldavad niimoodi vajaduse naelte, kruvide või neetide kasutamise järele.  

Tugi ja selgitus

Pakume mitmesuguseid fiksaatorliime praktiliselt igasuguste objektide ja materjalide liitmiseks, mille hulgas on tooteid, mille erakordne nakketugevus säilib ka vee all või äärmuslikes ilmastikutingimustes. Samuti on valikus ka tooteid, mis sobivad läbitungimatute ja mittepoorsete materjalide liitmiseks.  

Meie madala LOÜ sisaldusega lahendused tagavad suurepärase nakketugevuse ja tühimike täitmise nii klaasist, plastist, metallist, betoonist, kipsist, kivist kui ka puidust materjalidega töötamisel. 

Kõigi nende liimide arendamisel ning omaduste optimeerimisel on tehtud tihedat koostööd valdkonna proffidega. See aitab tagada, et saate kasutada kõrge kvaliteediga toodet kõige mugavamal viisil ning saavutada parima võimaliku tulemuse. 

MEIE TOOTED

H780.jpg
H780.jpg
BOSTIK H780 SUPERGRIP INVISIBLE
  • Product
UNIVERSAALNE TÄIESTI LÄBIPAISTEV LIIM
H980.jpg
H980.jpg
Bostik H980 High Tack Premium
  • Product
MITTEMÄÄRIV VÄGA TUGEV KIIRLIIM
P580.jpg
P580.jpg
Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER
  • Product
VEEKINDEL JÕULIIM

Avastage Rohkem

Konstruktsiooni ja Fassaaditööde Tooted

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE CONSTRUCTION  FACADE.jpg
GROUP IMAGE CONSTRUCTION FACADE.jpg

Energiatõhusus ja Hermeetilisus

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE ENERGY SAVING  AIRTIGHT.jpg
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg

Seinapaneelide ja Isolatsiooniplaatide Liimid

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE PANEL  INSULATION.jpg
GROUP IMAGE PANEL INSULATION.jpg