Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

top

Passiivse tulekaitse tooted

Bostiku passiivse tulekaitse tooted on kõigi vajalike sertifikaatidega, et vastata lineaarsetes vuukides (EN 1366-4) ja läbiviikudes (EN 1366-3) kasutatavate toodete nõuetele. Passiivne tulekaitse on ehitustehnilise tulekaitse ja hoonete tuleohutuse lahutamatu osa. Passiivse tulekaitse eesmärk on tulekahju levikut tõkestada või aeglustada, kasutades selleks tulekindlaid seinu, põrandaid ja uksi ning kaitsta olulisi konstruktsioone (nagu kandvaid talasid ja poste) tulekahju ajal enneaegse kokkukukkumise eest. Väiksemad tuletõkketsoonid, mis võivad sisalda üht või mitut tuba või korrust, tõkestavad või aeglustavad tulekahju levikut süttimiskohast hoone teistesse ruumidesse. See piirab hoone kahjustamist ning annab elanikele evakueerumiseks või ohutusse kohta jõudmiseks rohkem aega.

Passiivse tulekaitsesüsteemi eesmärk on tagada, et tulekahju püsib ühes tuletõkketsoonis ja tulekahjuga kokkupuutuva konstruktsiooni kandevõime ei lange kriitilise tasemeni. Selle saavutamiseks kasutatakse süsteemide projekteerimisel ja konstruktsioonis mitmesuguseid materjale.

Hoone konstruktsioonis kasutatud passiivse tulekaitse toodete peamiseks eesmärgiks on aeglustada leekide, kuumuse ja suitsu levikut ning suurendada seeläbi tuleohutust. 

  • Passiivne tulekaitse päästab elusid. 
  • Passiivne tulekaitse vähendab materjalikahjustusi. 
  • Passiivne tulekaitse minimeerib majanduskahju. 
  • Passiivne tulekaitse kaitseb hoone konstruktsioone. 

Tugi ja selgitus

Lisateabe tarbeks oleme koostanud passiivse tulekaitse brošüüri, kus on selgitatud sertifikaatide tüübid ja kõik erinevad kasutusalad. Meie tehnilised spetsialistid on alati valmis teid abistama tehnilistele küsimustele vastuste leidmisel ning oskavad soovitada sobivaimaid tooteid.

Tuleohutusinsenerid saavad tugineda põhjalikele katsetele, mis aitavad tagada, et nad saavad valida meie kvaliteetsete toodete hulgast konkreetseks otstarbeks sobivaima.

MEIE TOOTED

FP404.jpg
FP404.jpg
BOSTIK FP404 FIRE RETARDENT PU
  • Product
TULEKINDEL POLÜURETAANVAHT

Avastage Rohkem

Konstruktsiooni ja Fassaaditööde Tooted

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE CONSTRUCTION  FACADE.jpg
GROUP IMAGE CONSTRUCTION FACADE.jpg

Energiatõhusus ja Hermeetilisus

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE ENERGY SAVING  AIRTIGHT.jpg
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg

Seinapaneelide ja Isolatsiooniplaatide Liimid

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE PANEL  INSULATION.jpg
GROUP IMAGE PANEL INSULATION.jpg