Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

top

Klaasimishermeetikud

Tänapäeval kasutatakse ehituses klaaside paigaldamiseks väga erinevaid meetodeid. Enam ei suuda ettegi kujutada maailma, kus ei kasutataks ehitusmaterjalina klaasi. Lisaks akendele ja ustele kasutatakse klaasi ka vannitubades, köökides, treppides ja isegi fassaadikattena. Klaaspaneelid peavad olema tihtipeale hermetiseeritud ning vahel ka kokku liidetud.

Võrreldes ülejäänud ehitusmaterjalidega on klaasi soojuspaisumise koefitsient väike. Seetõttu tuleb kasutada hea nakkuvusega elastseid tooteid, mis tagavad pika kasutusea pärast ühendamist teiste ehitusmaterjalidega. Hoolimata sellest, kas tegu on isoleerklaasi, vargakindla klaasi, turvaklaasi, tulekindla klaasi, pindkattega klaasi või monumendiklaasiga – Bostikul on olemas suure vastupidavusega tooted igat tüüpi klaasi ja kasutuse jaoks.

Kõigil selle tooterühma toodetel on CE-märgis, mis näitab selgelt vastavust standardi EN 15651 osale 2.

Professionaalsetele klaasijatele ja ehitusspetsialistidele on prioriteediks toote pealekandmise ja vormitavuse lihtsus, kuid lõppkliendile aga vastupidavus ja kvaliteet. Seepärast tegeleb Bostik aktiivselt tagasiside kogumisega, et täita nii klaasijate ja ehitusspetsialistide kui ka lõppklientide nõuded. 

Tugi ja selgitus

Klaasimishermeetikute tooterühmast leiate mitmesuguseid kõrgekvaliteedilisi silikoonhermeetikuid nii tavalisteks klaasimistöödeks kui ka eriotstarbeliseks kasutuseks. Meie fassaadikatete ja klaasimissilikoone iseloomustab suurepärane nakkumine klaasi, metalli, puidu ja kiviga ning imetlusväärne ilmastiku- ja UV-kindlus. Neid klaasimissilikoone saab kasutada nii akende (nt auto esiklaasi paigaldamine) kui ka uste (nt garaažiukse klaasid või klaasuste tihendid) paigaldamisel.  

MEIE TOOTED

S570.jpg
S570.jpg
Bostik S570 GLASS’N’SEAL SILICONE A
  • Product
ELASTNE KLAASIMIS- JA UNIVERSAALNE ATSETOKSIINSILIKOONHERMEETIK

Avastage Rohkem

Konstruktsiooni ja Fassaaditööde Tooted

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE CONSTRUCTION  FACADE.jpg
GROUP IMAGE CONSTRUCTION FACADE.jpg

Energiatõhusus ja Hermeetilisus

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE ENERGY SAVING  AIRTIGHT.jpg
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg

Seinapaneelide ja Isolatsiooniplaatide Liimid

Avastage Rohkem
GROUP IMAGE PANEL  INSULATION.jpg
GROUP IMAGE PANEL INSULATION.jpg