Bostik around the world

 Our main brands

Kokam kļūstot arvien populārākam, mēs turpinām ieviest jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu Jūsu prasības grīdas segumu projektiem. No parketa paneļiem līdz masīvkoka dēļiem – Bostik tehnoloģijas ir radītas, lai uzlabotu izturīgumu, akustiskās īpašības un komfortu, lai uzlabotu dzīves telpu.

Pielietojumi

Bostik cieto grīdas segumu risinājumi ir piemēroti visos gadījumos, kad koka grīdas segumu var pielīmēt. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar masīvkoka vai koksnes produktu materiāliem, mūsu līmēm ir virkne priekšrocību risku samazināšanai un snieguma uzlabošanai. Piemēram:

  • Inženiertehniskās īpašības. Mehāniskās īpašības ir veidotas izcilai sasaistei pat ļoti platiem koka dēļiem.
  • Elastīgums. Mūsu līmju sistēmas nodrošina stingru, elastīgu sasaisti ar plašu zemgrīdas materiālu klāstu, tanī skaitā betonu, finieri un cementa šķiedru plāksnēm.
  • Elastomeritāte. Elastomēriskās īpašības ļauj mūsu līmēm kustēties kopā ar koku, tam izplešoties un saraujoties grīdas ekspluatācijas laikā.
  • Skaņu slāpējošas īpašības. Mūsu koka grīdu līme rada skaņas slāpēšanas barjeru virs pamatklājuma, nodrošinot izcilu skaņas samazināšanos.
  • Mitrumnoturība. Aizsargātums pret mitruma tvaikiem novērš masīvkoka dēļu uzbriešanu vai deformāciju.
  • Līme ar mazu GOS saturu. Daudz uzmanības pievēršam līmju sastāvam, tā nodrošinot tādus ieguvumus kā mazas GOS emisijas un aromātu, bet neietekmējot sasaistes stiprumu un ilgtermiņa noturīgumu. 

Uzziniet Vairāk

Top