Our main brands

Bostik Worldwide

Bostik around the world

Sagatavojieties ātrākai, gudrākai grīdas segumu ieklāšanai

Mūsu grīdas pamatnes materiālu klāsts nodrošina pilnu sistēmu, kas ietver mitruma noturīgas membrānas, gruntis, klonus un grīdas pamatnes labošanas javas un pašizlīdzinošos klājumus, kas ir izstrādāti, lai ļautu moderno grīdas segumu ieklājējam apiet daudzos izaicinājumus, kurus mūsdienās var sastapt objektos. 

Efektīva grīdas pamatnes sagatavošana nodrošina augstākās kvalitātes grīdas apdari. Par vislabākajam dizainam un grīdas segumu materiāliem būs slikti rezultāti, ja grīdas pamatne nav pareizi sagatavota. Šie viegli pielietojamie risinājumi darbojas, lai paātrinātu grīdas sagatavošanu, palīdzot Jums sasniegt ātrāku, gudrāku un drošāku ieklāšanu.

Pielietojumi

Bostik produkti ir veidoti, lai apmierinātu visprasīgāko projektu prasības, neatkarīgi no tā, vai nepieciešama izlīdzināšana grīdas segumiem, kas atklās vismazāko virsmas nepilnību, plaisu savienošana vai plaisu izolēšana izturīgumam un ilgmūžībai, vai membrāna pārmērīgam mitrumam. Tieši tāpēc Jūs atradīsit Bostik tehnoloģijas zem grīdām dažās no pasaules ikoniskajām ēkām. 

Grīdas pamatnes sagatavošanas pielietojumi

Grīdas grunts

Uzklājot pareizo grīdas grunti, ir iespējams panākt izlīdzinošo maisījumu būtisku adhēzijas uzlabošanos ar grīdas pamatni, tā nodrošinot drošāku ieklāšanu. Grīdas grunts ļauj arī pašizlīdzinošajiem maisījumiem darboties kā paredzēts, palielinot plūstamību un nodrošinot maksimālu stiprības izstrādāšanos.

Piemērotas grīdas grunts pareiza ieklāšana palīdz kontrolēt Jūsu grīdas seguma līmes uzsūkšanos un žūšanas ātrumu un palielina kopējo sasaistīšanās stiprību. Papildu tam gruntēšana būtiski samazina žūšanas radīto saraušanos un uzlabo ūdens necaurlaidību, noturību pret triecieniem, salu un ķīmiskiem bojājumiem. Uzziniet vairāk (saite uz produktu lapu „citi grīdas sagatavošanas produkti”)

Grīdas virsmas membrāna

Mēs saprotam, ka grīdas segumu ieklājējiem ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk novērst mitrumu pirms grunts, izlīdzinošā maisījuma un grīdas segumu uzklāšanas. Tas ir īpašu svarīgi projektiem slimnīcās un skolās, kur ieklāšanas darbu grafiki ir vēl saspiestāki. Tieši tāpēc mūsu tvaiku barjeru sistēmām ir ātrs cietēšanas ātrums, kas paātrina celtniecības procesu, ļaujot ieklāt pilnu grīdas seguma sagatavošanas sistēmu ātrāk kā jebkad iepriekš.

Izlīdzinošais maisījums

Lai panāktu Jūsu grīdas segumam līdzenu pamatni, Jums ir nepieciešams elastīgs, ātri cietējošs risinājums, kas izmantojams ar plašu substrātu klāstu. 

Lai iegūtu labākos rezultātus – līdzenu un cietu pabeigto izturīgo grīdu, pašizlīdzinošā pamatne ir absolūta nepieciešamība. Mūsu inovatīvie pašizlīdzinošie maisījumi ir radīti, lai ietaupītu grīdu meistariem vērtīgo laiku un naudu. Ar zemu putekļu un smaku līmeni, īsu laiku līdz uzkāpšanai, kas var būt pat tikai divas stundas, Bostik produkti ir gudra izvēle Jūsu grīdas pamatnes sagatavošanai.  

Grīdas izlīdzinošie maisījumi – gudri ieguvumi

Mūsu brīvi plūstošie pašizlīdzinošie maisījumi piedāvā daudzus ieguvumus, lai palīdzētu Jums atrisināt daudzus izaicinājumus, kuri ir objektos:

  • Vienkārši lietojams – izcilie plūšanas rādītāji padara Bostik pašizlīdzinošos maisījumus viegli lietojamus, vairums no tiem ir sūknējami
  • Ātrs cietēšanas laiks – mūsu maisījumi satur ātrās cietēšanas formulu, kas paātrina grīdas sagatavošanu
  • Elastīgums – Bostik grīdas pamatnes produkti ir ideāli pielietojami plašam substrātu klāstam – no betona un smilšu/cementa klonam līdz akmenim, cietam metālam un kokam
  • Pastiprināti ar šķiedrām – daudzu mūsu maisījumi ir pastiprināti ar šķiedrām, lai pārklātu plaisas un iegūtu elastīgumu
  • Modificēti ar polimēriem – mūsu cementējošiem maisījumiem ir augsts polimēru saturs, kas nodrošina izcilu adhēzijas stiprību
  • Nesatur olbaltumvielas – daudzi mūsu maisījumi ir piemēroti izmantošanai apdzīvotās vietās ar paaugstinātām higiēnas prasībām, kur ir pieļaujams tikai minimāls aromāts.  

Uzziniet Vairāk

Top