Bostik around the world

 Our main brands

Pielietojumi

Līmes Bostik klāstā var izmantot, lai līmētu plašu mīksto grīdas segumu klāstu, kas ietver luksusa vinila flīzes, vinila loksnes, paklājus, gumiju vai linoleju pie vairuma biežāk sastopamo virsmu. Mūsu piedāvājums nepārtraukti paplašinās plašās grīdas segumu dažādības dēļ, kas tagad ir pieejams tirgū. Lai apmierinātu šo pieprasījumu, mēs piegādājam līmes, kas ir ideālas mūsdienu grīdu ieklāšanas speciālistiem un ir piemērotas daudzu dažādu materiālu un substrātu sasaistei. 
 

Luksusa vinila flīzes un vinila grīdu līmes

Mūsu vinila grīdu līmju klāsts nepārtraukti palielinās plašās PVC grīdas segumu dažādības dēļ, kāds tagad ir pieejams tirgū. 

Lai apmierinātu šo pieprasījumu, mēs piegādājam plašu vinila grīdas segumu līmju klāstu, kas ir ideāli piemērots mūsdienu grīdu ieklāšanas speciālistam un piemērots daudzu dažādu materiālu un substrātu sasaistei.

Izmantošanai visprasīgākajos apstākļos, kuros ir papildu intensīva kustība, rites slodzes vai ekstrēmi laikapstākļi, mēs esam izstrādājuši mūsu grīdas segumu līmju klāstu Vinyl, kas nesatur šķīdinātājus. Mūsu gudrās līmes ir ideālas vinila lokšņu vai flīžu grīdas segumu pielīmēšanai.

Sakarā ar dabīgajām novirzēm, kas piemīt lokšņu grīdasa segumiem, un izmaiņām atmosfēras temperatūrā un mitrumā, ir nepieciešams grīdas segumu pilnīgi pielīmēt pie substrāta. Šī ieklāšanas metode palīdz samazināt jebkuru kustību, lai nodrošinātu, ka grīdas uzvedīsies kā paredzēts, un tām būs pagarināts kalpošanas ilgums. 

Mūsu vinila līmju klāstā produktiem piemīt tādas īpašības kā augsta agrīnās sasaistes izturība un augsta izturība pret plastifikatora migrāciju, un tās ir viegli ieklājamas ar lāpstiņu. 

Paklāju līmes komerciāliem grīdas segumu projektiem

Paklāju ieklāšanai Bostik piedāvā grīdas līmju risinājumu klāstu, paklāju flīzes un apakšklāju, kas ir izstrādāts tieši izmantošanai komerciālo telpu grīdas segumiem.

Mūsu produktu klāsts ietver paklāju flīžu līmi, izsmidzināmo paklāju līmu un kontaktlīmes aerosolus, un tie nodrošina vienkāršību, sniegumu un pārliecību. 

Bez tam mūsu paklāju līmju sistēmas ir perfekts risinājums vietās, kur nepieciešama ilgmūžība, jo tās ir īpaši izstrādātas, lai radītu ilgstošu sasaisti starp paklāju un substrātiem, kas bieži sastopami noturīgiem grīdas segumiem. 

Vēl viena paklāju līmēšanas priekšrocība – tā samazina putekļu daudzumu starp paklāju un grīdu. Pateicoties tam, ka virsmas ir salīmētas, berze ir samazināta, tā saglabājot putekļu rašanos minimālu.

Turklāt paklāju līmēšanas ietekmē būtiski samazinās putekļu ērcīšu vairošanās, tā nodrošinot veselīgāku vidi visiem iedzīvotājiem.  

Gumijas grīdas segumu līme un sporta grīdas segumu līme

Neatkarīgi no tā, vai ieklājat gumijas grīdas segumu prasīgā vietā ar intensīvu kustību, vai meklējat līmi sporta zālei, vingrošanas zālei, komerciālam birojam, iepirkšanās centram, izstāžu zālei, liftam vai sintētiskās zāles laukumiņam, mums ir perfekta snieguma līmes šim darbam.

Mūsu gumijas un sporta grīdas segumu līmju klāstā ir vairāki produkti, kuri ir pazīstami ar savu lietošanas vienkāršību, iespēju ieklāt ar lāpstiņu, elastīgumu un lielu ieklāšanas ātrumu.

Ideāli pielīmēšanai pie porainām un neporainām virtsmām, mūsu līmju risinājumi un sistēmas ietver arī plašu cietēšanas laiku un materiālu īpašību spektru.

Uzziniet Vairāk

Top