Бренди та країни

Сфери застосування

Клеї Bostik можна використовувати для приклеювання до найпоширеніших підкладок різноманітних типів м’якого підлогового покриття, зокрема для ЛВТ, листового вінілу, килимового, гумового покриття або лінолеуму. Ми постійно розширюємо нашу пропозицію завдяки багатому асортименту підлогових покриттів, доступних на ринку. Щоб задовольнити попит, ми пропонуємо клеї, які ідеально підходять для фахівців із монтажу сучасної підлоги та придатні для склеювання багатьох різних основ і підкладок.

Підлогові клеї для ЛВТ і вінілового покриття

Асортимент наших клеїв для вінілових підлог постійно зростає завдяки наявності різних типів ПВХ-покриттів для підлоги, які тепер доступні на ринку.

Щоб задовольнити цей попит, ми пропонуємо широкий вибір клеїв для вінілових підлог, які ідеально підходять для фахівців з монтажу сучасних підлогових покриттів та придатні для склеювання з багатьма різними основами й підкладками.

Для використання в найвибагливіших умовах з надзвичайно інтенсивним рухом, навантаженням або в суворих природних умовах ми розробили нашу лінійку клейових матеріалів для вінілової підлоги, яка не містить розчинників. Наші смарт-клеї ідеально підходять для приклеювання листів і плитки вінілової підлоги.

Через різні варіанти листового покриття підлог та різність температур і вологості необхідно повністю приклеювати покриття до підкладки. Такий спосіб монтажу допомагає мінімізувати рух покриття, щоб забезпечити відповідний вигляд підлоги та подовжити строк її служби.

Продукти, що входять до нашого асортименту клеїв для вінілу, демонструють такі характеристики, як адгезивна міцність відразу після нанесення та високий опір міграції пластифікатора. До того ж їх легко наносити.

Клейові матеріали для великих проєктів із укладення килимового покриття

Для монтажу килимового покриття Bostik пропонує асортимент клейових рішень для підлоги, килимових плиток та підкладки, які були розроблені спеціально для використання в комерційних середовищах.

Наш асортимент продуктів, зокрема клеї для килимових плиток, клей-спрей для килимового покриття й контактні клеї-спреї, забезпечує простоту, ефективність і комфорт.

Окрім того, наші клейові системи для килимового покриття — це ідеальне рішення для застосування там, де потрібна довговічність. Вони спеціально розроблені для тривалого склеювання килимового покриття й підкладки, що використовується для тривких підлогових покриттів.

Ще одна перевага для приклеювання килимового покриття: клей зменшує накопичення пилу між килимом і підлогою. Оскільки поверхні склеєні, тертя зменшується до мінімуму, запобігаючи утворенню пилу.

До того ж, завдяки склеюванню килимів суттєво зменшується розповсюдження пилових кліщів, що забезпечує здоровіше середовище для всіх мешканців.

Клеї для гумової підлоги та спортивного покриття

Як для гумового покриття в умовах інтенсивного руху, так і для підлоги у спортивному чи тренажерному залі, офісі, торговому центрі, виставковому центрі, у ліфті чи на ділянці зі штучною травою — ми маємо для вас ідеальний високоефективний клей.

Наш асортимент клеїв для гумових і спортивних покриттів охоплює ряд продуктів, які характеризуються простотою у використанні, легким нанесенням, пластичністю та швидкістю нанесення.

Наші клейові рішення та системи ідеально підходять для приклеювання до поруватих і непоруватих підкладок, а також охоплюють широкий спектр часу застигання та ряд спеціальних матеріалів.

Лінійка продуктів для стін і підлоги розподіляється на такі категорії

Виділені продукти

Bostik-KS-330-image-640.480.jpg
Bostik-KS-330-image-640.480.jpg
Bostik KS 330
  • Продукт
Bostik KS330 профессиональный дисперсионный акриловый клей для укладки линолеума и ПВХ-покрытий
Bostik-KU-320-image-640.480.jpg
Bostik-KU-320-image-640.480.jpg
Bostik KU320
  • Продукт
Bostik KU320, Бостик КУ320, универсальный дисперсионный акриловый клей для укладки линолеума и ПВХ-покрытий
Bostik-KE310-image-640.480.jpg
Bostik-KE310-image-640.480.jpg
Bostik KE310
  • Продукт
Bostik KE310, бостик ке 310, клей для бытового линолеума, клей для бытового ПВХ-покрытия
Top