Other Website

Підготовка для швидшого й якіснішого монтажу підлоги

Наш асортимент чорнової підлоги — це комплексна система, зокрема вологонепроникні мембрани, ґрунтовки, стяжки, розчини для ремонту чорнової підлоги та самовирівнювальні суміші. Усі ці рішення створені для того, щоб у процесі ремонту підрядник із монтажу сучасних підлог міг виконати багато складних завдань.

Ефективна підготовка каркасу підлоги забезпечує найвищу якість чистової підлоги. Навіть незважаючи на найкращий дизайн і матеріали для підлоги, результати можуть бути незадовільні, якщо чорнова підлога не підготовлена належним чином. Наші прості у використанні рішення поєднують у собі засоби для пришвидшення підготовки підлоги та допомагають монтувати підлогове покриття швидше та безпечніше.

Сфери застосування

Продукти Bostik розроблено для задоволення потреб найвибагливіших проєктів, незалежно від того, чи вам потрібно вирівняти підлогове покриття, на якому помітні найменші недоліки поверхні, заповнити тріщини або ізолювати шви для надійності та довговічності, чи встановити мембрану для захисту від надмірної вологості. Саме тому ви знайдете технології Bostik під підлогою деяких із найвідоміших будівель світу.

Сфери застосування продуктів для підготовки чорнової підлоги

Ґрунтовка для підлоги

Застосування відповідної ґрунтовки може значно покращити адгезію вирівнювальних сумішей для чорнової підлоги для надійнішого монтажу підлогового покриття. Ґрунтовка для підлоги також забезпечує правильне функціонування самовирівнювальних сумішей з максимізацією витрати та оптимізацією міцності.

Правильне нанесення відповідної ґрунтовки для підлоги допомагає контролювати поглинальну здатність та швидкість висихання підлогового клею, а також підвищує загальну адгезивну міцність. До того ж, ґрунтовка значно зменшує усадку під час висихання та покращує тривкість до води, ударів, морозу й хімічного пошкодження. Дізнайтеся докладніше. (посилання на сторінку продукту «інші засоби для підготовки підлоги»)

Поверхнева мембрана для підлоги

Ми розуміємо, що фахівці з монтажу підлоги повинні якомога швидше усунути вологу перед нанесенням ґрунтовки, вирівнювальної суміші та підлогового покриття. Це особливо актуально у проєктах для лікарень і шкіл, де строки монтажу стають ще жорсткішими. Саме тому наші бар’єрні системи для захисту від пари мають високу швидкість застигання, що пришвидшує процес будівництва, дозволяючи застосовувати всю систему підготовки підлоги швидше, ніж будь-коли раніше.

Вирівнювальні суміші

Для досягнення однорідної основи для підлогового покриття потрібне гнучке рішення для швидкого висихання, яке підходить для багатьох основ.

Для отримання найкращих результатів — гладкої, однорідної й рівної підлоги, абсолютно необхідною є самовирівнювальна суміш. Наші інноваційні самовирівнювальні суміші створені для економії дорогоцінного часу та грошей підрядників із монтажу підлоги. Завдяки низькому рівню пилу та випаровування запаху, а також короткому часу застигання протягом близько двох годин смарт-продукти Bostik є оптимальним вибором для підготовки чорнової підлоги.

Суміші для вирівнювання підлоги: переваги розумних технологій

Наші самовирівнювальні суміші, які самі розтікаються, пропонують безліч переваг, що допоможуть вам вирішити багато проблем, які виникають на об’єктах.

  • Просте застосування: відмінні характеристики розпливання роблять самовирівнювальні суміші Bostik простими в застосуванні, і більшість з них можна перекачувати за допомогою насосів.
  • Швидке застигання: наші суміші швидко застигають, що пришвидшує підготування підлоги.
  • Гнучкість: продукти для чорнової підлоги Bostik ідеально підходять для широкого ряду основ — від бетону й піщаної/цементної стяжки до каменя, твердих металів і деревини.
  • Армування волокном: багато наших сумішей зміцнені волокном для забезпечення гнучкості та запобігання розтріскуванню.
  • Модифікація полімерами: наші цементні суміші мають високий уміст полімерів для відмінної адгезивної міцності.
  • Відсутність протеїну: багато наших сумішей підходять для використання в зонах інтенсивного руху та приміщеннях, де потрібно дотримуватися гігієнічних норм, наприклад де є вимоги мінімального випаровування запахів матеріалів.

Лінійка продуктів для стін і підлоги розподіляється на такі категорії

Виділені продукти

Unidur.jpg
Unidur.jpg
Unidur
  • Продукт
Bostik Unidur N - универсальная КОНЦЕНТРИРОВАННАЯ ГРУНТОВКА
Top