Všechny webové stránky

Lepidla na dřevěné podlahy

Díky našim lepidlům se pokládka dřevěných podlah stává rychlejší, jednodušší a efektivnější. 

Od podlah z masivního dřeva nebo laminovaných desek, po bambusové podlahy jsou řešení Bostik navržena tak, aby zlepšila odolnost, akustické vlastnosti a komfort obytných prostor. 

Jelikož je dřevo stále populárnější, neustále vyvíjíme inovativní technologie, abychom splnili očekávání našich zákazníků při realizaci projektů v oblasti lepení dřevěných podlah. 

Lepidla na dřevěné podlahy: výhody chytrých řešení 

Lepidla na dřevěné podlahy Bostik jsou vhodná všude tam, kde se mají instalovat dřevěné podlahy. Bez ohledu na to, zda použijeme masivní dřevo nebo laminované desky, řešení Bostik mají řadu výhod, které umožňují snížit míru rizika, zvýšit účinnost a efektivitu montážních prací. 

  

  • Síla: Produkty vyvinuté pro vynikající přilnavost i u velmi širokých desek. 
  • Flexibilita: Lepicí systémy poskytují trvalé, flexibilní lepení na širokou škálu podkladů, jako je beton, překližka nebo vláknocementové desky. 
  • Elastomerní vlastnosti: Elastomerní vlastnosti umožňují, aby se lepidlo pružně pohybovalo během přirozeného roztahování a smršťování dřeva po celou dobu životního cyklu podlahy. 
  • Zvukový útlum: Mnoho z našich vysoce účinných lepidel vytváří bariéru zvukového útlumu nad podkladem a nabízí vynikající zvukovou izolaci, která svou účinností překonává 6,35 mm silnou korkovou podložku. Odstranění korkové podložky šetří čas a náklady při montáži. 
  • Technologie Thickness Control™: Patentovaná technologie recyklovaného pryžového granulátu udržuje správnou tloušťku adhezivního filmu během procesu montáže a zároveň poskytuje akustické výhody potřebné pro splnění dnešních stavebních předpisů. 
  • Odolnost vůči vlhkosti: Bariéra vůči vlhkosti zabraňuje deformaci dřevěných prken a poskytuje ochranu proti vlhkosti po celou dobu životnosti podlahy. 
  • Antibakteriální vlastnosti: Většina našich produktů má antibakteriální vlastnosti, které brání růstu plísní na povrchu vytvrzeného lepidla. 

Lepidla na dřevěné podlahy: Technologie 

Polymerová technologie AXIOS™ Tri-Linking™: Revoluční technologie lepidla na dřevěné podlahy Bostik nabízí neomezenou ochranu proti vlhkosti, vysokou přilnavost, nulový obsah VOC a snadné čištění před a po vytvrzení. 
Polyuretanová technologie: Polyuretanová lepidla Bostik jsou jádrem tohoto odvětví a nabízejí kvalitu, pevnost a odolnost očekávanou od lídra na trhu. 
Lepidla s nízkým obsahem VOC: Ve společnosti Bostik klademe zvláštní důraz na vývoj lepidel s nízkým obsahem VOC bez zápachu bez kompromisů v oblasti pevnosti spoje a dlouhodobé životnosti.

Výrobky Bostik jsou vyráběny různými technologiemi lepení a nabízíme také vysoce kvalitní lepidlo na parkety. Pokud se rozhodnete použít parkety místo například klasických palubek, můžete počítat se stejnou pevností a rychlostí lepení. Lepidlo na parkety má stejné vlastnosti jako lepidlo na desky: výborná přilnavost, pružnost, útlum zvuku nad podkladem, odolnost vůči vlhkosti a bakteriím. 

Dvousložkové lepidlo na parkety Bostik

Pro správné položení parket je potřeba dobré lepidlo. Ne vždy to ale znamená "lepidlo na všechno", které poslouží např. jako lepidlo na koberce, kov nebo plast.V naší nabídce najdete dvousložkové lepidlo na parkety, které neobsahuje rozpouštědlo. Je to produkt s názvem WOOD P910 2K. Dokonale plní svou funkci při lepení surových parket na všechny druhy dřeva a ve všech rozměrech. Lze jej použít na lakované parkety - masivní i vrstvené, stejně jako na podklady z cementových a anhydritových potěrů. Lepidlo na parkety se prodává v kbelíku (balení) po 10 kg.  

Široká nabídka Bostik - nejen lepidlo, ale i tmel na parkety 

Pokud máte také zájem o hybridní těsnící tmelna parkety, doporučujeme vám seznámit se s produktem H755 PARKET HYBRID. Tmel vytvrzuje vlivem vlhkosti. Po 24 hodinách jej lze brousit a lakovat. Dostupné barvy tmelu jsou: wenge, tmavý a světlý buk, dub, javor. Pokud se chcete dozvědět více a využít rady, kontaktujte nás! 

Objevte další Stěna a Podlaha

Lepidla a spárovací hmoty na dlaždice

Objevte další
Tile adhesive and grout
tile adhesives & grout.jpg
Top