Zīmoli un valstis

Pielietojuma segments Celtniecība un fasādes

Šim pielietojuma segmentam mēs piedāvājam standarta augstākās kvalitātes hermētiķus celtniecībai, perimetra un kustīgajiem savienojumiem. Visiem produktiem šajā klāstā ir CE marķējums, norādot caurskatāmu un skaidru to uzvedību un pielietojumu. Bez tam visiem produktiem ir Francijas A+ GOS sertifikāti un dažiem ir arī EMICODE un Somijas M1 sertifikāti. Celtniecības un fasāžu portfelis sastāv no dažādām tehnoloģijām, sākot no augstas kvalitātes silīcijorganiskajiem hermētiķiem optimālai UV stabilitātei līdz hibrīdu un poliuretānu materiāliem.

Papildu informācijai mēs esam sagatavojuši Celtniecības un fasāžu brošūru, kurā mēs izskaidrojam visus sertifikācijas veidus, kā arī pareiza, izturīga savienojuma aprēķinu. Mūsu tehniskie pārstāvji vienmēr ir pieejami, lai atbildētu uz Jūsu tehniskajiem jautājumiem un sniegtu ieteikumus par produktiem.  

Atbalsts un skaidrojumi

Produktu raksturlielumi un sniegums visiem šiem produktiem ir izstrādāts un optimizēts ciešā sadarbībā ar celtniecības un fasāžu nozares speciālistiem. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka celtnieki var izmantot augstas kvalitātes produktu visērtākajā veidā, sasniedzot maksimālus rezultātus.

Ja Jums būtu nepieciešams jebkāds atbalsts saistībā ar Jūsu celtniecības savienojumu saistvielu risinājumu iegādi, izveidošanu vai apkopi, sazinieties ar mūsu tehnisko personālu, lai saņemtu informatīvu un profesionālu konsultāciju. 

MŪSU PRODUKTI

H725.jpg
H725.jpg
BOSTIK H725 SEAL’N’FLEX FACADE
  • Product
ZEMA ELASTĪBAS MODUĻA PREMIUM KLASES ELASTĪGAIS BŪVNIECĪBAS HERMĒTIĶIS
S340.jpg
S340.jpg
Bostik S340 SEAL’N’FLEX UNIVERSAL
  • Product
UNIVERSĀLS ZEMA ELASTĪBAS MODUĻA HERMĒTIĶIS LOGU UN DURVJU RĀMJIEM

Uzziniet Vairāk

Enerģijas Taupīšana un Gaisa Necaurlaidība

Uzziniet Vairāk
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg
Top