Bostik around the world

 Our main brands

Lietojuma segments Stiklojuma hermētiķi

Mūsdienās stikla pielietojums celtniecībā ir ļoti daudzveidīgs. Pasaule vairs nav iedomājama bez stikla kā celtniecības materiāla. Bez logiem un durvīm, stiklu izmanto arī vannas istabās, virtuvēs, kāpņu telpās un pat fasādes apdarē. Tā kā stiklu plaši izmantots, tam bieži būs nepieciešams blīvējums un dažkārt to vajadzēs pielīmēt.

Salīdzinot ar citiem celtniecības materiāliem, stikla izplešanās koeficients ir mazs. Tas rada nepieciešamību izmantot augstas veiktspējas elastīgos produktus, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku pēc stikla savienošanas ar citiem celtniecības materiāliem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir izolējošs stikls, pretielaušanās stikls, rūdītais stikls, ugunsdrošs stikls, stikls ar pārklājumu vai kultūras priekšmetu stikls, Bostik piedāvā augstas veiktspējas produktu portfeli katram stikla veidam un pielietojumam.

Visi produkti šajā portfelī ir ieguvuši skaidru un caurskatāmu CE sertifikāciju atbilstoši EN 15651 2. daļai.

Stiklinieki un profesionālie amatnieki uzskata produkta lietojumu un apstrādājamību par augstāko prioritāti, turpretī klients uzskata ka ilgmūžība un kvalitāte ir svarīgākie atskaites punkti. Tāpēc Bostik aktīvi apkopo tirgus informāciju un viedokļus, lai spētu gūt pozitīvas atsauksmes gan no stikliniekiem un profesionāliem amatniekiem, gan arī no klientiem. 

Atbalsts un skaidrojumi

Lietojuma segmentam Stiklojuma hermētiķi mēs spējam Jums piedāvāt teicama snieguma silīcijorganiskos materiālus, kas izmantojami dažādiem stiklojuma risinājumiem – no vispārējiem līdz ļoti specializētiem. Ar izcilu adhēziju pie stikla, metāla, koka un mūra mūsu stiklu un apšuvuma silīcijorganiskie materiāli ir neticami noturīgi jebkuros laika apstākļos, kā arī pret UV starojumu. Šos stikla silīcijorganiskos hermētiķus var izmantot kā logu hermētiķus, piemēram, auto logu hermetizācija,i vai kā durvju hermētiķus, piemēram, garāžas durvju blīvēšanai vai durvju spraugu blīvēšanai.  

MŪSU PRODUKTI

S570.jpg
S570.jpg
Bostik S570 GLASS’N’SEAL SILICONE A
  • Product
ZEMA ELASTĪBAS MODUĻA STIKLOJUMA UN PLAŠA PIELIETOJUMA ACETOKSI SILIKONA HERMĒTIĶIS

Uzziniet Vairāk

Enerģijas Taupīšana un Gaisa Necaurlaidība

Uzziniet Vairāk
GROUP IMAGE ENERGY SAVING  AIRTIGHT.jpg
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg
Top