Zīmoli un valstis

Pielietojuma Segments Sanitārie Produkti

Kad produkti tiek izmantoti mitrās vietās, piemēram, virtuvēs, vannas istabās, baseinos, lopkautuvēs, dzesēšanas telpās, pārtikas uzglabāšanas un ražošanas telpās, var veidoties pelējums. Temperatūras, mitruma, ziepju atlikumu un sēnīšu sporu atrašanās gaisā ietekmē uz mitrām virsmām var sākt augt pelējums, un to ir grūti notīrīt. Tas var notikt uz savienojumiem, kas apstrādāti ar hermētiķi. Pelējums var rasties, kad gaisa relatīvais mitrums ir 60 %, un straujāk augt lielākā mitrumā.

Bostik profesionālais sanitāro produktu klāsts piedāvā labus, augstākās kvalitātes produktus, kas visi ir marķēti ar CE zīmi. Papildu tam mēs spējam piedāvāt produktus saskarei ar pārtiku, formulas dabīgā akmens un marmora materiāliem un, protams, Francijas A+ GOS sertifikāciju. Daži produkti ir saņēmuši arī EMICODE un Somijas M1 sertifikātus.

Papildu informācijai mēs esam sagatavojuši Sanitāro produktu brošūru, kurā mēs izskaidrojam visus sertifikācijas veidus, kā arī pareizu izturīga savienojuma aprēķināšanu. Mūsu tehniskie pārstāvji vienmēr ir pieejami, lai atbildētu uz Jūsu tehniskajiem jautājumiem un sniegtu ieteikumus par produktiem.  

Atbalsts un Skaidrojumi

Sanitāro produktu pielietojuma segmentam mēs esam sagtavojuši īpašu brošūru, kurā mēs detalizēti izskaidrojam visas sertifikācijas, visu produktu portfeli un lietas, ko drīkst un ko nedrīkst darīt ar mūsu augstākās klases produktiem. Tehniskajā ziņojumā, kas pieejams arī tīmekļa vietnē, mēs skaidrojam pelējuma augšanu un novēršanu. Papildu atbalstam Jūs varat izmantot produktu meklētāju, lai atrastu vispiemērotāko silīcijorganisko produktu savam pielietojumam.

Produktu raksturlielumi un sniegums visiem šiem produktiem ir izstrādāts un optimizēts ciešā sadarbībā ar blīvēšanas nozares speciālistiem. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka amatnieki un patērētāji var izmantot augstas kvalitātes produktu visērtākajā veidā, sasniedzot maksimālus rezultātus.

MŪSU PRODUKTI

S545.jpg
S545.jpg
Bostik S545 SILICONE BATH & KITCHEN N
  • Product
ZEMA ELASTĪBAS MODUĻA SILIKONS SANITĀRTEHNISKAJAM UN VIRTUVES APRĪKOJUMAM
S730.jpg
S730.jpg
BOSTIK S730 SILICONE PREMIUM A
  • Product
PREMIUM LĪMEŅA ACETOKSI SILIKONA HERMĒTIĶIS SANITĀRTEHNISKĀ APRĪKOJUMA ŠUVĒM
S765.jpg
S765.jpg
BOSTIK S765 SILICONE PREMIUM N
  • Product
PREMIUM LĪMEŅA NEITRĀLAIS SILIKONA HERMĒTIĶIS SANITĀRTEHNISKAJAM APRĪKOJUMAM

Uzziniet Vairāk

Enerģijas Taupīšana un Gaisa Necaurlaidība

Uzziniet Vairāk
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg
Top