Zīmoli un valstis

Pielietojuma segments Blīvējošās putas

Poliuretāna putas ir viens no daudzpusīgākajiem izolācijas materiāliem, kādus mēs zinām. Patiesībā poliuretāna putas būvniecības un celtniecības nozarē veic svarīgu lomu snieguma uzlabošanā: ilgtspējā!

Šodien blīvēšanas putas tiek izmantotas termiskajai un skaņas izolācijai, kā arī gaisa necaurlaidībai un tāpēc būtiski uzlabo ēku energoefektivitāti. Enerģijas zudumi caur sienām, jumtiem un logiem ir lielākie enerģijas zaudēšanas iemesli vairumā ēku. Enerģijas zudumi nozīmē papildu ekspluatācijas izmaksas un komforta samazināšanos, nemaz nerunājot par palielinātiem oglekļa dioksīda izmešiem. 

Atbalsts un skaidrojumi

Produktu raksturlielumi un sniegums visiem šiem produktiem ir izstrādāts un optimizēts ciešā sadarbībā ar speciālistiem, kas strādā ar šiem produktiem. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka speciālisti un patērētāji var izmantot augstas kvalitātes produktu visērtākajā veidā, sasniedzot maksimālus rezultātus.

Lai sniegtu vairāk informācijas, mēs esam izstrādājuši mūsu Blīvēšanas putu brošūru, kurā mēs izskaidrojam visus sertifikācijas veidus un visus dažādos pielietojumus. Mūsu tehniskie pārstāvji vienmēr ir pieejami, lai atbildētu uz Jūsu tehniskajiem jautājumiem un sniegtu ieteikumus par produktiem.  

MŪSU PRODUKTI

P305.jpg
P305.jpg
BOSTIK P305 FOAM’N’FILL PRO B3
  • Product
profesionālas B3 klases poliuretāna putas
P525.jpg
P525.jpg
BOSTIK P525 FOAM’N’FILL WINTER PRO B3
  • Product
PROFESIONĀLĀS ZIEMAS APSTĀKĻOS IZMANTOJAMĀS B3 KLASES POLIURETĀNA PUTAS
P705.jpg
P705.jpg
BOSTIK P705 FOAM’N’FILL MAXI SUPER PRO B3
  • Product
PROFESIONĀLĀS LIELA APJOMA B3 KLASES POLIURETĀNA PUTAS

Uzziniet Vairāk

Enerģijas Taupīšana un Gaisa Necaurlaidība

Uzziniet Vairāk
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg
Top