Zīmoli un valstis

Pielietojuma segments Momentlīmes un līmes

Vienkāršība un laika ekonomija ir produktu klāsta pamatprincipi šajā pielietojuma segmentā. No standarta formulām līdz unikāliem augsto tehnoloģiju inovatīviem risinājumiem, piemēram, momentānas fiksācijas vai ātras žūšanas līdz pilnīgi caurspīdīgiem šķīdumiem un ļoti izturīgiem produktiem. Lielākā daļa produktu ir sertificēti atbilstoši Francijas A+ GOS sertifikācijai un daži ir saņēmuši arī EMICODE un Somijas M1 sertifikātus.

Bostik piedāvā arī unikālu koncepciju augstspiediena laminēto paneļu līmēšanai un izolācijas paneļu līmēšanai EIFS/ETIC projektiem. Unikāla augsta kvalitāte un pilnīgi sertificēti produkti. Šos produktus var atrast Bostik pielietojuma segmentā „Paneļi un izolācija”.

No grīdas līstēm un dekoratīvajiem sienu paneļiem līdz paklāju fiksācijas lentēm un pakāpienu uzlikām potenciālais momentānas fiksācijas līmju lietojums ir teju neierobežots. Mūsu unikālās formulas nodrošina izcilu adhēziju un sākotnējo fiksāciju, novēršot nepieciešamību pēc naglām, skrūvēm vai kniedēm.  

Atbalsts un skaidrojumi

Pielietojuma segmentam Momentlīmes un līmes mēs esam izveidojuši momentānas fiksācijas līmju piedāvājumu, lai salīmētu teju neierobežotu materiālu un priekšmetu klāstu, pie tam daži no šiem produktiem spēj saglabāt šo izcilo saķeri arī zem ūdens un nelabvēlīgos laikapstākļos. Inženiertehniski ir arī izstrādāti produkti, kas spēj salīmēt kopā blīvus un neporainus substrātus.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs strādājat ar keramikas, plastmasas, metāla, betona, ģipša, akmens vai koka bāzes substrātiem, mūsu risinājumi garantē izcilu saķeri un spraugu aizpildīšanu ar sastāvu, kuram ir maz aromāta.

Produktu raksturlielumi un sniegums visam šīm līmēm ir izstrādāts un optimizēts ciešā sadarbībā ar šīs nozares speciālistiem. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka Jūs varat izmantot augstas kvalitātes produktu visērtākajā veidā, sasniedzot maksimālus rezultātus. 

MŪSU PRODUKTI

H780.jpg
H780.jpg
BOSTIK H780 SUPERGRIP INVISIBLE
  • Product
UNIVERSĀLAIS CAURSPĪDĪGAIS ADHEZĪVS
H980.jpg
H980.jpg
Bostik H980 High Tack Premium
  • Product
ĪPAŠI SPĒCĪGS TRAIPUS NEATSTĀJOŠS ADHEZĪVS AR TŪLĪTĒJU SAĶERI
P580.jpg
P580.jpg
Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER
  • Product
ŪDENSNOTURĪGS SPĒCĪGS ADHEZĪVS

Uzziniet Vairāk

Enerģijas Taupīšana un Gaisa Necaurlaidība

Uzziniet Vairāk
GROUP IMAGE ENERGY SAVING AIRTIGHT.jpg
Top