Prekės ženklai ir šalys

Pagrindiniai „Bostik“ Pasiekimai

„Bostik“ aktyviai veikia 45 šalyse, įskaitant 54 gamybinius, platinimo, pardavimų ir administracinius centrus.

„Bostik“ – „Arkema“ Grupės Narė

„Bostik“ yra „Arkema“ grupės narė, dirbanti klijų sprendimų srityje. „Arkema“ pasižymi didele ir unikalia patirtimi medžiagų mokslo srityje ir siūlo aukščiausios klasės naujų ir tvarių medžiagų kūrimo technologijas. „Arkema“ grupė iki 2024 m. siekia tapti tik specialiųjų medžiagų sprendimų tiekėja ir yra pasidalinusi į 3 specialiųjų patvarių ir novatoriškų medžiagų segmentus – klijavimo produktai, pažangiosios medžiagos ir dangų sistemos, kurios šiuo metu sudaro apie 80 % visos grupės apyvartos, o likusią dalį sudaro puikiai rinkoje savo vietą atradęs ir konkurencingas pagalbinių medžiagų segmentas.

„Arkema“ siūlo šiuolaikinius technologinius sprendimus, be visa kito padedančius įveikti naujųjų energetinių šaltinių, prieigos prie vandens, perdirbimo, urbanizacijos ir mobilumo iššūkius, kurie taip pat padeda sustiprinti ir kitas grupės veiklos sritis. 2019 m. grupė pasiekė 8,7 mlrd. eurų apyvartą ir yra aktyvi 55 šalyse su 20,500 darbuotojų visame pasaulyje.

Mes Kuriame Pažangius Šiandienos & Ateities Sandarinimo & Klijavimo Sprendimus

Mes įdėmiai sekame rinkos tendencijas ir šešiuose tyrimų centruose nepaliaujamai dirbame ties naujais naudingais ir tvariais sprendimais.

„Bostik“ papildo ir naudojasi „Arkema“ grupės žiniomis bei patirtimi specialiųjų medžiagų srityje

Top