Prekės ženklai ir šalys

Sprendimai, kurie daro daugiau nei tik klijuoja

Mes stengiamės pasiūlyti daugiau nei tik produktus, kurie klijuoja. Kiekviena naujovė apima bent vieną iš šių raktinių savybių arba jų kombinaciją.

Patikimas

Mes taikome novatoriškas technologijas, kad mūsų produktai atitiktų jiems keliamus statybų standartų reikalavimus bei aplinkosauginius iššūkius. Mes tiekiame saugesnius sprendimus, atitinkančius griežtus reikalavimus, tam kad užtikrintume sveikatą ir gerovę.

Lankstus

Aukštos kokybės inovatyvūs produktai pritaikomi skirtingiems paviršiams ir medžiagų tipams, dažnai esant pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Jie yra lengvai naudojami ir teikia daugiau pranašumų nei kiti tvirtinimo ir montavimo metodai.

Efektyvus

Kai produktas naudojamas kaip sistemos dalis, mūsų klientai ir vartotojai pasieks maksimalų efektyvumą ir kokybę, kartu sumažindami išlaidas ir padidindami našumą.

Reaguojantis

Pažangūs sprendimai, sukurti pritaikius inovacijas ir technines know-how žinias, tarpusavyje suderina geriausias charakteristikas ir funkcijas, atitinkančias besikeičiančios ir didėjančios rinkos paklausą. 

Top