Bostik around the world

 Our main brands

„Boston Blacking Company“: Puiki Pradžia

1889 m. Čelsio mieste, Masačusetso valstijoje, įsikūrė odos dažiklių ir dažų batams gamintoja „Boston Blacking Company“. Bendrovė sparčiai augo, jungėsi su kitomis bendrovėmis ir kūrė savo padalinius kitose šalyse, o 1920-ųjų pabaigoje „Boston Blacking Company“ jau buvo įsikūrusi 12 šalių ir trijuose žemynuose, o bendrovėje tuo metu dirbo daugiau nei 1 000 chemikų ir kitų sričių specialistų. Nemažai produktų jau 1940 m. buvo žymimi „Bostik“ prekės ženklu, o 1960 m. kompanija persivadino „Bostik“ vardu.

Augimas įsigyjant kitas bendroves

1980 m. „Bostik“ įsigijo Konektikuto grupė „Emhart Corporation“, kurią po devynerių metų įsigijo „Black & Decker“, atskyrusi mechaninių ir cheminių produktų veiklas ir suteikusi „Bostik“ autonomiškumą.

1990 m. Prancūzijos naftos ir dujų grupė „Total“ įsigijo „Bostik“ ir prie jos prijungė jų pačių klijų srityje dirbančius filialus. 

 

 

„Totalfina“ ir „Elf Aquitaine“ susijungė ir tapo „TotalFinaElf“, kuri vėliau buvo pervardinta į „Total“. Atitinkami šių bendrovių filialai, „Bostik“ ir „Atofindley“ suformavo naują bendrovę „Bostik Findley SA“, kurios pavadinimas 2004 m. buvo pakeistas į „Bostik SA“.

2013 m. „Bostik“ atnaujino savo prekės ženklą, papildydami jį užrašu „smart adhesives“ (pažangūs klijai) ir gekono atvaizdu, simbolizuojančiu „Bostik“ mokslu pagrįstą ryšį su gamta

2015 m. „Bostik“ bendrovę įsigijo „Arkema“ – pasaulinė specializuotų cheminių medžiagų ir aukštos kokybės cheminių produktų lyderė.

Mūsų istorijoje gausų sumanių atradimų – nuo pirmųjų vandeniui atsparių batų iki lipnių elastinių sauskelnių tvirtinimų.

Nuo 1889 m. užpatentavome daugiau nei 9 000 technologijų, apimančių viską, pradedant kosminiais interjero klijais ir baigiant „Blu-Tack“. Mes stipriai evoliucionavome ir iš vietinės dažų gamintojos išaugome į pasaulinį pramonės lyderį.

Top