Prekės ženklai ir šalys

STATYBŲ IR BUITIES SEKTORIAI:

Sandarinimas & Klijavimas

Pažangūs Sprendimai Profesionalams & Tvarios bei Veiksmingos Interjero ir Eksterjero Sandarinimo & Klijavimo Darbų Koncepcijos:

Konstrukcijos ir fasadai

Bendrosios paskirties produktai

Dekoravimas ir dažymas

Sukabinimo priemonės ir klijai

Energijos taupymas ir sandarinimas

Skydai ir izoliacija

Švirkščiamoji puta

Pasyvioji priešgaisrinė sauga

Sodo darbai

Stogų darbai

Stiklinimas

Sanitariniai sandarikliai

Sienos & Grindys

Visas sumanių sprendimų statybos ir renovacijos darbams asortimentas. Mūsų produktai naudojami žymiausių pasaulio pastatų statybose, kraštovaizdžių ir traukos objektų įrengimuose. Jie paruošia, suklijuoja, sandarina, apsaugo ir išsaugo savo eksploatacines savybes net ir sudėtingiausiomis aplinkos sąlygomis.

Sienų klijai

 

Plytelės ir mūras

Sienų paruošimas

Grindų paruošimas

 

Plytelės ir mūras

Minkštosios grindys

Medinės grindys

Buitis & „Pasidaryk Pats“

Daugiau nei 2 000 skirtingų produktų, daugiau nei 120 šalių – mūsų prekės ženklais ir įvairios paskirties produktais naudojasi ir pasitiki žmonės visame pasaulyje. Tarp jų momentiniai klijai, grindų dangos klijai, sandarikliai, medienos klijai, švirkščiamosios putos ir vandeniui atsparūs klijai.

Visas „Sandarinimo ir klijavimo“ asortimentas

Papildytas mūsų „pasidaryk pats“ asortimentu

Visas „Sienų ir grindų“ asortimentas

Papildytas mūsų „pasidaryk pats“ asortimentu

 

Pramoniniai Klijai

Patvarūs Gaminiai

Mūsų sistemos naudojamos komponentų gamybos ir surinkimo procesuose, įvairiausiuose pramoniniuose sektoriuose, nuo transporto priemonių iki statybinių komponentų ir medienos gaminių. Mes bendradarbiaujame su pasauliniais pramonės lyderiais ir kuriame vis sumanesnius klijavimo sprendimus.

Aviacija

Transporto priemonės

Prietaisai

Statybiniai komponentai ir medienos gaminiai

Surinkimas

 

 

Pažangioji Pakuotė

Mūsų novatoriški klijavimo sprendimai taikomi modernioms pakuotėms, lipniajai juostelei ir etiketėms gaminti. Teikdami savo paslaugas mes kuriame glaudų bendradarbiavimo ryšį su įrangos gamintojais ir kitais pramonės atstovais ir esame įsipareigoję tiekti sąnaudas ir laiką taupančius sprendimus, leidžiančius tobulinti gamybos procesus, paverčiant juos tvaresniais, veiksmingesniais ir konkurencingesniais.

Universali pakuotė

Popierius, kartonas ir buitinės paskirties pakuotės

Lipniosios juostelės ir etiketės

 

Vienkartinės Higieninės Priemonės

jau beveik penkis dešimtmečius „Bostik“ pirmauja kurdama sumanius vienkartinių higieninių priemonių klijavimo sprendimus. Nuo pirmųjų klijų elastinėms sauskelnių juostelėms iki pirmųjų tamprių poliolefino elastinių klijų, mūsų produktai padėjo pasiekti naują evoliucinį pokytį vienkartinių higieninių priemonių pramonėje, visame pasaulyje.

Kūdikių priežiūra

Priemonės moterims

Priemonės šlapimo nelaikantiems

 

Top