Bostik around the world

 Our main brands

Bostik Universal – Universali Hidroizoliacinė Sistema

Bostik Universal - hidroizoliacinė sistema, kurią gali naudoti kiekvienas. Šią sistemą lengvą naudoti – pasirinkite tepamą voleliu ar daugiasluoksnės plėvelės forma. Ši sistema atitinka visus reikalavimus, todėl galite būti tikri, kad jūsų vonios kambarys tarnaus ilgai.

Bostik Universal hidroizoliacinė sistema atitinka ETAG 022 Europos normas ir Boverket Statybos taisykles 2012.

Ši sistema yra patvirtinta Statybinės keramikos tarybos (Byggkeramiska Rådet (BKR)). Patvirtinimo dokumentą galite rasti BKR tinklapyje www.bkr.se.

Hidroizoliacinės Sistemos VTvF & VTgF Universal

Bostik VTvF ir VTgF Universal yra daugiasluoksnės hidroizoliacinės plėvelės sistemos, naudojamos kaip hidroizoliacinis sluoksnis prieš klojant keramines plyteles ant grindų ir sienų drėgnose gyvenamojo būsto ar kitose panašos paskirties patalpose. Tai deformacijas absorbuojanti hidroizoliacinė sistema skirta naudoti ant betono, lengvojo betono, plokščių konstrukcijų, glaistytų paviršių.

Sistemos atsparumas drėgmės prasiskverbimui yra apie 2 000 000 s/m.

Hidroizoliacinės Sistemos VTv & VTg Universal

Bostik VTv ir VTg Universal yra skysta hidroizoliacinė sistema, tepama voleliu ir naudojama kaip hidroizoliacinis sluoksnis prieš klijuojant keramines plyteles ant grindų ir sienų drėgnose gyvenamojo būsto ar kitose panašios paskirties patalpose. Tai deformacijas absorbuojanti hidroizoliacinė sistema skirta naudoti ant betono, lengvojo betono, plokščių konstrukcijų, glaistytų paviršių tik antroje zonoje.

Sistemos atsparumas drėgmės prasiskverbimui yra apie 1 500 000 s/m.

Daugiau Šiame Skyriuje

Top