Bostik around the world

 Our main brands

Pritaikymo Sritys

„Bostik“ klijų asortimente rasite produktų, skirtų įvairioms minkštųjų grindų dangoms, įskaitant LVT, vinilo, kilimines, gumines ar linoleumo, klijuoti prie daugumos pagrindų. Dėl rinkoje didėjančio įvairių grindų dangų pasirinkimo, mūsų produktų asortimentas taip pat nuolat plečiasi. Siekdami patenkinti didėjantį poreikį, mes tiekiame klijus idealiai tinkančius šiuolaikinėms dangoms klijuoti prie įvairių antrinių sluoksnių ar pagrindų.

LVT & Vinilo Dangų Klijai

Dėl rinkoje didėjančio PVC dangų pasirinkimo, nuolat auga mūsų vinilo dangoms skirtų klijų asortimentas.

Siekdami patenkinti didėjantį poreikį, mes tiekiame klijus idealiai tinkančius šiuolaikinėms vinilo dangoms klijuoti prie įvairių antrinių sluoksnių ar pagrindų.

Mes sukūrėme vinilinių dangų klijus be tirpiklių, kurie tinkami naudoti sudėtingiausiose situacijose, intensyvaus eismo ir riedmenų veikiamose zonose ar ekstremalių oro sąlygų aplinkoje. Mūsų išmanieji klijai idealiai tinka klijuojant lakštines ir vinilo plytelių grindų dangas.                                                                                                      

Dėl natūralių lakštinių grindų dangų skirtumų, aplinkos temperatūros ir drėgmės pokyčių, kiekvieną dangos elementą būtina idealiai pritvirtinti prie pagrindo. Taip sumažinami bet kokie poslinkiai, kad grindų dangą galima būtų eksploatuoti ilgiau ir taip, kaip suprojektuota.

Mūsų vinilo dangų klijai pasižymi tokiomis savybėmis kaip tvirtas momentinis sukibimas, maža plastifikatorių migracija ir paprastas padengimas mentele.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Klijai Kiliminėms Dangoms

Kiliminėms dangoms montuoti „Bostik“ siūlo įvairius grindų, kiliminių elementų ir apatinių sluoksnių klijus, sukurtus specialiai komercinėms grindų dangoms klijuoti.

Mūsų gaminių asortimentas, įskaitant kiliminių elementų purškiamuosius ir momentinius klijus, palengvina darbą, padidina jo našumą ir pasitikėjimą.

Be to, mūsų kilimų klijavimo sistemos yra puikus sprendimas, jei reikia užtikrinti ilgaamžiškumą ir ilgalaikį kiliminės dangos sukibimą su elastingos grindų dangos pagrindu.

Dar vienas mūsų kiliminių dangų klijų privalumas – mažiau dulkių tarp kilimo ir grindų. Dėl gerai sukibusių paviršių susidaro mažesnė trintis ir todėl atsiranda mažiau dulkių.

Maža to, dėl gero kiliminės dangos sukibimo iš esmės sumažėja dulkių erkučių kiekis ir sukuriama sveikesnė aplinka. 

Guminių & Sportinių Dangų Klijai

Klojate gumines grindis intensyvaus eismo zonoje, dirbtinės žolės dangą sporto aikštelėje, o gal ketinate įrengti sporto salės, komercinio biuro, lifto, prekybos ar parodų centro dangą? Mes pasiūlysime puikiai jūsų užduočiai tinkančius aukštos kokybės klijus.

Mūsų guminių ir sportinių dangų klijai garsėja dėl jų patogaus naudojimo, galimybės padengti mentele, universalumo ir greito panaudojimo.

Mes siūlome skirtingų stingimo laikų ir medžiagų suderinamumo klijus ir klijavimo sistemas, kurias galima parinkti kiekvienam porėtam ar tankiam pagrindui.

Sužinokite daugiau apie mūsų grindų dangų klijų asortimentą

Daugiau Šiame Skyriuje

Top